autoresponder system powered by FreshMail
współpraca

Impuls do zmiany

Styczeń 22, 2014

Jeśli odkąd jesteś Mamą, coś Cię w życiu uwiera: Twoje ciało, relacja ze sobą, z dziećmi, partnerem, jeśli stoisz w martwym punkcie w obszarze aktywności zawodowej, trudno Ci bo nie masz pasji, nie wiesz co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne, daj sobie Impuls do Zmiany – konsultację online, która pomoże Ci ruszyć z miejsca.

Podaruj sobie prezent

Potraktuj tę konsultację jak prezent, który możesz sobie podarować. Masz do tego prawo: jesteś tak samo ważna jak Twoje dzieci. Pozwól mi, abym się o Ciebie zatroszczyła. Kiedy do mnie napiszesz będziesz tylko Ty. Będę myślała o Tobie: nie o tym czego potrzebują Twoje dzieci, partner, znajomi, ale właśnie Ty i pomogę Ci znaleźć sposób, abyś odważyła się dać sobie właśnie to COŚ czego potrzebujesz. Nie da się od razu zmienić całego życia, każdy zaczyna od pierwszego kroku. Jeśli zastanawiasz się w jakim kierunku postawić nogę, napisz do mnie, daj sobie Impuls do Zmiany.

Pierwszym etapem konsultacji jest bezpłatna i niezobowiązująca 30 minutowa rozmowa online, podczas której przybliżysz mi nad czym chcesz pracować, poznamy się i będziesz mogła podjąć decyzję, czy chcesz kontynuować współpracę. Napisz na emilia@atrakcyjnamama.com i zapisz się już teraz:)

Inwestując 100 PLN, otrzymasz:

 • dokładną analizę Twojej sytuacji  – spojrzenie na Twoje życie z mojej perspektywy, te same góry, ale inny widok. Dla jednych jest to wiadro zimnej wody, dla innych zbawienny deszcz – choć tak naprawdę nie ma znaczenia do której grupy będziesz należeć. Dostaniesz Impuls do Zmiany, której potrzebujesz.
 • otwierające pytania – analizując Twoje problemy i dylematy będę nieustannie zadawać pytania. To one wesprą Cię w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie. Choć nasza wymiana korespondencji się zakończy, będą w Tobie pracować jeszcze przez długi czas.
 • konkretne ćwiczenie do pracy ze sobą – nawet jeśli po przeczytaniu mojego feedbacku i pytaniach, które Ci zadam, dalej będziesz czuła, że nie wiesz od czego zacząć dostaniesz konkretne ćwiczenie do pracy ze sobą. Nie będzie wymówki, że nie wiesz co masz zrobić, będzie konkret i jeśli sumiennie zaczniesz je wykonywać, zmiany dostrzeżesz szybciej niż myślisz.
 • lekturę wspierającą – jeśli wyruszamy w nową podróż, dobrze jest mieć ze sobą towarzysza, który zna podobne tereny. Abyś w trakcie swojej wewnętrznej pracy nie czuła się samotna, polecę Ci lekturę książki, która wesprze Cię i pomoże pogłębić relację z sobą samą.
 • gwarancję satysfakcji lub zwrot pieniędzy – Tylko wtedy gdy będziesz w pełni zadowolona z naszej współpracy ona przyniesie owoce, dlatego jeśli po sumiennym przeanalizowaniu tego, co do Ciebie napiszę i wykonywaniu przez dwa tygodnie proponowanego ćwiczenia uznasz, że nic się w Tobie nie zmieniło zwrócę Ci pieniądze.

Korzyści płynące z mailowej formy konsultacji:

 • możesz napisać w dowolnym momencie dnia i nocy;
 • forma pisana sprawia, że jeszcze zanim wyślesz do mnie wiadomość już zaczniesz ze sobą pracować. To, co było w Twojej głowie zostaje zapisane i możesz to zobaczyć z pozycji obserwatora;
 • Twoje myśli się materializują, zadajesz pytania, a tym samym otwiera się miejsce na odpowiedzi;
 • nasza wymiana mailowa zostaje i możesz do tego wrócić w dowolnym momencie i gwarantuję Ci, że będziesz to robić z kilku powodów: aby jeszcze raz to przetrawić, aby spojrzeć z innego miejsca i aby zobaczyć w jakim miejscu jesteś obecnie, mamy piszą mi, że maile ode mnie czytają sobie jak mają doła, albo ochotę rzucić wszystko w pierony!
 • inwestujesz pieniądze raz, a później pracujesz według własnego tempa

Jak to wygląda w praktyce:

1. Piszesz do mnie na adres emilia@atrakcyjnamama.com krótką wiadomość i zwięźle opisujesz sprawę, na temat której chcesz porozmawiać.
2. W ciągu 24 godzin otrzymasz ode mnie odpowiedź, czy będę w stanie Ci pomóc. Czasem do tej wiadomości dodaję pytania, które mogą Ci pomóc dokładnie opisać problem.
3. Opisujesz sytuację, na temat której chcesz się skonsultować tak dokładnie jak tylko potrzebujesz. Zadajesz pytania, piszesz o swoich pomysłach na rozwiązanie, wątpliwościach.
4. W ciągu 48 godzin dostajesz ode mnie odpowiedź, która zawiera:
 • moje zdystansowane spojrzenie na Twoją sytuację,
 • pytania, które mogą Ci pomóc pogłębić wgląd w dany problem i wesprzeć w znalezieniu najlepszego rozwiązania,
 • konkretne ćwiczenie do pracy nad sobą.

Inwestycja: 100 PLN

Zdarza się, że mama, która skorzysta z jednorazowej konsultacji, chcę zacząć pracować ze mną regularnie. Jeśli również poczujesz taką potrzebę, tę pierwszą konsultację otrzymasz ode mnie w prezencie:)

Rekomendacje:

Jestem szczęśliwa że mogłam Cię poznać, bo naprawdę można przejąć od Ciebie dużo ciepłych myśli 🙂 Nie wiem jak to robisz, ale cieszę się, że trafiają także do mnie. Ty dużo widzisz, czytasz, i rozumiesz z tego co ludzie mówią, a to dar, który posiada coraz mniej osób. Odkąd zaczęłam czytać Twojego bloga, też się dużo nauczyłam! Oczywiście dalej popełniam błędy, ale rzadziej i jestem bardziej świadoma wszystkiego! Stałam się bardziej zachłanna na życie.

Agnieszka Maria Pyziak

Przeczytaj więcej opinii o pracy ze mną w zakładce rozwojowa korespondencja .

Zachęcam, przeczytaj także:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

WIEŚCI Z LASU

Wieści z Lasu specjalnie dla Ciebie:) Co tydzień garść inspiracji, filozoficznych przemyśleń i sposobów jak poprzez kontakt z Naturą odzyskiwać wewnętrzny spokój.

autoresponder system powered by FreshMail