Warsztaty dla Kobiet

Mamo zajmij się sobą!- (2)

TERMIN NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW: 24 września 2016, Kowalków Kolonia 41


 

Naucz się patrzeć na Dzieci z radością i spokojem

111517

W trakcie warsztatów dowiesz się:

 

 • jak przekierowywać uwagę z dziecka na siebie, a tym samym podnosić poziom wewnętrznego komfortu;
 • dostaniesz w pigułce wiedzę jak w praktyce lepiej radzić sobie ze swoimi lękami, wyrzutami sumienia i czarnymi wizjami przyszłości;
 • poznasz narzędzia, jak szybko i łagodnie uspokajać się po doświadczeniach, którymi wyprowadziłaś się z równowagi;
 • poprzez kontakt z naturą, szybciej znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania;
 • odpoczniesz i wyciszysz się w naturalnej przestrzeni otoczonej polami i lasami – sama lub z całą rodziną;
 • w kameralnym gronie Atrakcyjnych Mam (jest tylko 10 miejsc!) poczujesz spokój.

HARMONOGRAM

8.00-10.00 – przyjazd do Kowalkowa, poranna kawa, przywitanie, możliwość spaceru do lasu/nad rzekę/na łąkę,
10.00-12.00 – zapoznanie, ustalenie zasad współpracy, interaktywny wykład Mamo zajmij się sobą i poczuj spokój – w  pigułce otrzymasz wiedzę na temat tego jak przekierowywać uwagę z dziecka na siebie, dowiesz się dlaczego warto to praktykować i jakie wynikają z tego korzyści dla Ciebie i dzieci, poznasz konkretne narzędzia, które będziesz mogła wykorzystać od razu.
12.00-12.30 – przerwa na kawę i przytulenie dzieci;
12.30-14.00Wyrzuć z siebie, co Cię boli – w tej części zajmiemy się dzieleniem między sobą tym, co trudne, co uwiera i utrudnia zachowanie wewnętrznego spokoju. Wspólnie choć osobno będzie nam dane spotkać się ze swoimi lękami z innej perspektywy.
14.00-15.00 – przerwa na rodzinny obiad;
15.00- 17.00 – spacer do lasu w trakcie którego będziesz pracowała nad „odkryciami” z wcześniejszych części, dodatkowo będzie przestrzeń na kolejną wymianę doświadczeń siedząc w kręgu na leśnej polanie.
17.00-18.30 – podsumowanie leśnej wędrówki i zakończenie.


O MNIE

Nazywam się Emilia Góźdź i jestem Atrakcyjną Mamą:)

Macierzyństwo to najważniejsza część mojego życia, która stała się także inspiracją dla pracy zawodowej. To poprzez bycie mamą dowiedziałam się kim jestem, a teraz pomagam innym kobietom odkrywać siebie poprzez macierzyństwo.

Ufam, że każda kobieta ma wewnętrzne kompetencje, aby stać się Atrakcyjną Mamą dla siebie i swoich dzieci, dlatego od 2013 roku pomagam innym mamom te unikalne – dla każdej z nas – cechy odkrywać. W 2014 roku ukazała się moja pierwsza książka „Atrakcyjna mama sztuka poznawania siebie”.

Pragnę wspólnie z mężem Michałem i córkami Antosią i Natalką stworzyć fizyczną przestrzeń gdzie całe rodziny będą mogły odpoczywać i uczyć się jak budować relacje oparte na wzajemnym szacunku do siebie i natury.


POZNAJ OPINIE KOBIET, KTÓRE ZE MNĄ PRACOWAŁY:

and i'm yours (6)

Rozmowy z Emilią wnosiły w nasze sesje dużo spokoju, radości, uważności i konkretu. Pozwalały mi na wnikliwe analizy moich zachowań. Krok po kroku, pomimo moich wewnętrznych oporów, udawało mi się zaglądać w wyparte zakamarki mojej podświadomości, aby zrozumieć moje automatyczne reakcje w życiu codziennym.

Jestem pewna, że ktokolwiek z Was ma mocną, wewnętrzną potrzebę zmiany w swoim życiu i rozpoznania swoich ograniczeń, aby nareszcie żyć w zgodzie z sobą, może liczyć na skuteczną pomoc ze strony Emilii. Paulina Gasiun

 

and i'm yours (5)

 

Kontakt z Emilią uzmysłowił mi, po raz pierwszy w życiu, czym jest bliskość, zaufanie i szacunek w relacji. Dzięki temu pozwoliłam sobie na poznanie i pokochanie prawdziwej siebie. Podczas wspólnych rozmów znalazłam miejsce na swoje radości, ale również smutki, a także akceptację na to, że mogę nie wiedzieć, nie rozumieć i nie dawać sobie rady. Małgorzata Góźdź

 

and i'm yours (9)Rzeczą, która najbardziej pozostała we mnie po spotkaniach z Emilią, to Jej zwrócenie uwagi na to, żeby się zatrzymać w chaosie, żeby zatrzymać się i przyjrzeć swoim emocjom. W mojej pamięci został też szczególnie pomysł na dzień bez planu, kiedy Emilia zaproponowała aby pójść za tym, czego w danej chwili potrzebuje, żeby pójść za głosem serca, dosłownie. Jestem wdzięczna za wysłuchanie, usłyszenie mnie, za wsparcie, za miejsce, w którym ktoś rozumiał mnie jako mamę i moje wątpliwości jako kobiety, matki. Katarzyna Borowa – Mirek


MIEJSCE

stodola_534stodola_3

W naturalnej przestrzeni starej stodoły, pachnącej sianem i starym drewnem, przy minimalnej ilości bodźców z zewnątrz, dużo łatwiej będzie Ci spojrzeć na siebie, skierować wzrok do swego wnętrza. Gdy odkryjesz coś nowego, czego do tej pory nie widziałaś – ja będę obok, cała dla Ciebie, otwarta i akceptująca to, co przyjdzie. Wesprę Cię.

Kowalków to niewielka miejscowość na pograniczu województwa mazowieckiego i świętokrzyskiego. Nasze gospodarstwo położone jest pomiędzy rzeką Iłżanką i lasem. Gdzie nie spojrzysz, zobaczysz pola, łąki i lasy. To niezwykłe miejsce od ponad 40 lat tworzy moja Mama Cecylia Bernaciak, która zgodziła się udostępnić tę przestrzeń dla innych.

Dokładny adres: Kowalków Kolonia 41, 26-713 Kazanów (30 km od Radomia)

Zobacz ofertę, którą dla Ciebie przygotowałam (2)


CENA WARSZTATÓW

Udział w całodziennych warsztatach kosztuje 120zł lub 150zł jeśli przyjedziesz z rodziną.
W tej cenie otrzymasz:
 • udział w całodziennych warsztatach w kameralnej 10-osobowej grupie;
 • możliwość indywidualnych konsultacji;
 • obiad przygotowany z naturalnych produktów rosnących w naszym gospodarstwie;
 • kawę, herbatę w trakcie przerw i słodki poczęstunek;
 • możliwość przyjazdu z całą rodziną, gdy Ty będziesz uczestniczyć w warsztatach dzieci wraz z ojcami będą spędzać czas na pobliskiej łące/w lesie/ na rowerach itp.
 • pierwszeństwo wzięcia udziału w kolejnych częściach warsztatów: Mamo poczuj Radość i Mamo poczuj Miłość.

ZAPISY i DODATKOWE INFORMACJE:

Emilia Góźdź

tel. 505 349 003

emilia@atrakcyjnamama.com

 

TERMIN NAJBLIŻSZYCH WARSZTATÓW: 24 września 2016, Kowalków

Zapisy trwają do 21 września – wystarczy zapisać się poniżej lub wysłać krótką wiadomość e-mail.

Mamo zajmij się sobą!- (4)


Dlaczego znowu na Ciebie nakrzyczałam?
Czy poradzisz sobie w pierwszej klasie?
Co mam zrobić żebyś przestał bić siostrę?
Dlaczego nie mogłam Cię urodzić naturalnie?
Czemu Kasia już mówi, a Ty jeszcze nie?

Jeśli czasem, gdy patrzysz na swoje dzieci, tego typu pytania pojawiają się w Twojej głowie, to te warsztaty są dla Ciebie. Za pomocą konkretnych narzędzi, przy wsparciu innych mam dowiesz się jak odzyskać spokój.


281a31

BĄDŹMY W STAŁYM KONTAKCIE:)

Zapisz się na Lekcje z Życia - osobiste listy, które piszę co tydzień specjalnie dla Mam takich jak Ty!

autoresponder system powered by FreshMail