Wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie!

Aby coś zmienić w swoim życiu nie wystarczy zauważyć, że czegoś nam brakuje. Tak, od tego się zaczyna. Jednak zbyt często na tym poprzestajemy. Sama świadomość, że potrzebna jest zmiana, nie sprawi, że ona zajdzie. Do tego potrzebna jest praktyka. Robienie małych kroków i zbliżanie się do celu. Błądzenie, wybaczenie sobie i zaczynanie od nowa, tylko pozornie z tego samego miejsca.

Moim zadaniem jest stworzyć Ci bezpieczną przestrzeń, abyś mogła sobie zaufać i uwierzyć, że tylko Ty jesteś wstanie zmienić swoje życie. Będę Cię słuchać tak, aby słyszeć nie tylko słowa, które wypowiadasz, ale Twoje autentyczne potrzeby, które za tymi słowami stoją. Pomogę Ci nazwać to, co sama dobrze wiesz, ale trudno jest Ci zwerbalizować. Nie będę się wymądrzać, mówić Ci, co należy zrobić. Czasem po prostu będę i to wystarczy, aby zrobić kolejny krok.

Zapraszam do współpracy jeśli:

Jak to wygląda w praktyce?

Spotykamy się mniej więcej raz w miesiącu na 2 godziny. Co będzie się działo w trakcie tego czasu zależy w dużej mierze od Ciebie. To czas kiedy możesz w pełni skupić się tylko na sobie.

Pomiędzy sesjami pracujesz nad obszarami, które wspólnie wyznaczymy. Czasem będą to konkretne ćwiczenia, czasem bardziej świadome obserwowanie siebie w codziennym życiu. Na pewno nie będziesz się nudzić!

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne

Wciąż masz wiele pytań? Brakuje Ci pewności, że to jest właśnie to, czego szukasz? Właśnie dlatego pragnę zaprosić Cię na pierwsze bezpłatne spotkanie, w trakcie, którego będziemy mogły się lepiej poznać, oswoić ze swoją obecnością. To czas na pytania i odpowiedzi. Później każda z nas podejmie decyzję, czy chcemy ze sobą pracować. Nic nie ryzykujesz, a możesz wiele zyskać!

Standardowy koszt dwugodzinnej sesji to 200zł. Natomiast ponieważ obecnie spędzam czas głównie na wsi to prowadzę także sesje przez Skypa – koszt dwugodzinnej rozmowy to 100zł.

Zapisy i szczegółowe informacje możesz uzyskać pisząc na adres emilia.gozdz@gmail.com lub telefonicznie 505349003. Więcej o mnie i specyfice coachingu, który prowadzę możesz przeczytać na stronie internetowej: www.odplanujzycie.pl

Serdecznie zapraszam!

Scroll to Top