Zapraszam Cię

na Kobiecą Regenerację.

W kameralnej grupie, w naturalnej przestrzeni będziemy mogły odzyskać siły, naładować akumulatory wzajemną bliskością i wsparciem. Spacery do lasu pomogą przewietrzyć głowę, patrzenie przed siebie na wielką przestrzeń pól i łąk pozwoli złapać inną perspektywę, a w wielkim ognisku zostawisz to, co już Ci nie służy. Czyste powietrze, genialne jedzenie przygotowywane z miłością z naturalnych produktów wzmocni Twoje ciało. Wrócisz zrelaksowana, wypoczęta i spokojna. 

NAJBLIŻSZY TERMIN: 12-14 XI 2021

Zapraszam Cię

na Kobiecą Regenerację.

W kameralnej grupie, w naturalnej przestrzeni będziemy mogły odzyskać siły, naładować akumulatory wzajemną bliskością i wsparciem. Spacery do lasu pomogą przewietrzyć głowę, patrzenie przed siebie na wielką przestrzeń pól i łąk pozwoli złapać inną perspektywę, a w wielkim ognisku zostawisz to, co już Ci nie służy. Czyste powietrze, genialne jedzenie przygotowywane z miłością z naturalnych produktów wzmocni Twoje ciało. Wrócisz zrelaksowana, wypoczęta i spokojna. 

NAJBLIŻSZY TERMIN: 12-14 XI 2021

Regeneracja to taki czas, kiedy

nic nie musisz, a wszystko możesz.

Gospodarstwo położone jest w sercu Gór Świętokrzyskich. Przestrzeń i cisza sprawiają, że można spojrzeć na siebie i drugiego człowieka z innej perspektywy.

W TRAKCIE

weekendowej regeneracji
kobiety14

odpoczniesz w kameralnej grupie
(max 10 kobiet)

kobiety15

nabierzesz dystansu do codzienności

jedzenie14 (1)

wzmocnisz ciało naturalnym, gotowanym z miłością jedzeniem

miejsce2

ogrzejesz się przy wielkim ognisku

mijesce6 (1)

doświadczysz kontaktu z Naturą i dotlenisz organizm spacerując po lesie, polach i łąkach

kobiety4

zasiądziesz w Kręgu z innymi kobietami i doświadczysz innej jakości spotkania

kobiety13

będziesz mogła się śmiać, płakać, mówić albo milczeć

kobiety17

znajdziesz odpowiedzi na pytania, które od dawna Cię trapią

poznaj

Plan Regeneracji

(podany plan jest tylko planem i może ulec zmianie w zależności od pogody i naszych potrzeb)

TERMIN NAJBLIŻSZEJ REGENERACJI: 12-14 XI 2021

Piątek

16.00-19.00 – przyjazd do gospodarstwa

19.00-20.00 – kolacja

20.00-23.00 – powitalny krąg

Sobota

8.00-8.30 – poranny rozruch

8.30-9.00 – wspólna praktyka wdzięczności

9.00-10.00 – śniadanie

10.00-12.00 – poranny krąg

12.00-14.00 – spacer/czas wolny

14.00-15.00 – obiad

15.00-19.00 – warsztat „Poczuj Spokój”

19.00-20.00 – kolacja

20.00-23.00 – ognisko, kobiecy krąg

Niedziela

8.00-8.30 – spacer dla spragnionych czystego powietrza

8.30-9.00 – praktyka wdzięczności

9.00-10.00 – śniadanie

10.00-14.00 – wspólne spotkanie w kręgu, dzielenie się sobą i wzmacniającymi opowieściami

14.00-15.00 – obiad

15.00-16.00 – pakowanie i wykwaterowanie

Taka jaka jesteś,

jesteś ważna i potrzebna.

Zapraszam Cię do miejsca, w którym możesz zdjąć codzienne maski, gdzie nie musisz być silna, ani słaba, gdzie możesz być w pełni sobą. Przyjmę Cię taką jaką jesteś, wysłucham, dam wspierające słowo, albo cichą obecność, pełną akceptacje. Weź ze sobą, to co potrzebujesz: ważne historie, codzienne troski i radości, pytania, które wciąż nurtują Twoją głowę, lęki, które nie pozwalają spokojnie spać, jakieś ubranie i śpiwór jeśli masz:)

REGENERACJA

jest dla Ciebie, jeśli:

cenisz przestrzeń,
lasy i łąki

tęsknisz za kontaktem z Naturą

brakuje Ci głębokich relacji z innymi kobietami

chcesz pooddychać czystym powietrzem

na co dzień dużo pracujesz i potrzebujesz "wyłączyć" głowę

nie przeszkadza Ci brak luksusowych warunków

potrzebujesz wzmocnić ciało - naturalnym, gotowanym z miłością jedzeniem

cena

inwestycja to 790 zł

Ważne – płatność 200 zł przy zapisie, pozostała kwota przed przyjazdem. Zaliczka 200 zł jest bezzwrotna, chyba, że znajdzie się osoba na Twoje miejsce.

Większość tego, co tu dostaniesz nie da się włożyć w ramy i wycenić. To, co najważniejsze jest bezcenne: wspólny krąg, odpoczynek wśród pól, lasów i łąk, poznanie wspaniałych kobiet i wspólne wzmocnienie się swoją obecnością.

Co zawiera cena:

Przeczytaj opinie kobiet,

które brały udział w regeneracji:

Cudowne chwili i cudowne ludzie. Kobieta lasu jest taka piękna i kobieca, że tylko patrzeć na nią i słuchać. Spędziłam naprawdę wspaniały weekend, to czego potrzebujesz w tej chwili tam się znajdzie: pogłębisz się w siebie i poznasz tam siebie wraz z naturą, pysznym jedzeniem i fantastycznymi kobietami. To jest niesamowite doświadczenie i na pewno tam wrócę. Emilka, dziękuję Ci!

Katerina Lis

Kobieta Lasu....jest w każdej z nas. To co wyczarowuje Emilia, płynie prosto z serca i kobiecej natury. To dlatego przekraczając umowne progi Kowalkowa czujesz, że wróciłaś. Do siebie. Do miejsca gdzie wszystko jest na miejscu. Gdzie czas nie ma znaczenia, zaś jedzenie odżywia i karmi. Ciało dostaje spokój i przestrzeń na czułość wobec siebie samej. Naturalnie zawiązuje się krąg kobiet,które są dla Ciebie wsparciem, kiedy potrzebujesz i lustrem,kiedy najmniej się tego spodziewasz .

Polecam każdej Kobiecie.

Ewa Rumieńczyk

Jeden weekend, jedna noc w stodole, na sianie, spacer do lasu, jedzenie pomidorów, trochę rozmów.... wydawałoby się, że fajerwerków nie ma. No bo nie ma 🙂 To co jest? Przestrzeń do autentycznego bycia sobą i ze sobą nawzajem, odłączenia od szybkiego nurtu życia, a nawet ponudzenia się - co jest dobrem na wagę złota. Więc jeśli Twoja dusza szepcze Ci, że właśnie takich doznań potrzebuje, szukaj ich w Kowalkowie.

Aleksandra Janowska

Kowalków, wieś pod Radomiem. Niby "nic tam nie ma", ale to tylko pozory. Jest las, dom Emilki, do którego Nas zaprasza z miłością. To przestrzeń, której na co dzień nie mamy, przestrzeń na bycie sobą, Przestrzeń na odpoczynek, rozmowy, spacery, poznawanie innych i przede wszystkim poznawanie siebie. Polecam!

Marta Sawicka

kapkazy to

wyjątkowe gospodarstwo w sercu Gór Świętokrzyskich

Miejsce ciszy, spokoju, przyjaźni z naturą. W specjalnej, wybudowanej przez Mariusza, słomobeloglinochacie będziemy się spotykać, rozmawiać, płakać i śmiać się. Ewa będzie gotować dla nas pożywne, wegetariańskie posiłki. Wszystkie produkty pochodzić będą z lokalnych gospodarstw, woda ze źródła, a gotowanie odbędzie się na kuchni opalanej drewnem.

W naturalnej przestrzeni glinianej chaty, pachnącej sianem i starym drewnem, przy minimalnej ilości bodźców z zewnątrz, dużo łatwiej będzie Ci spojrzeć na siebie, skierować wzrok do swego wnętrza. Gdy odkryjesz coś nowego, czego do tej pory nie widziałaś – ja będę obok, cała dla Ciebie, otwarta i akceptująca to, co przyjdzie. Wesprę Cię.

dokładny adres

Kapkazy Szkoła Wrażliwości - Kapkazy 10, 26-010 Bodzentyn

zapisy i informacje

Emilia: emilia@kobietalasu.pl tel. 505349003

dojazd

autem lub komunikacją publiczną do Suchedniowa lub Kielc - organizujemy transport dla Was (cena Suchedniów/Kielce-Kapkazy- Suchedniów/Kielce - 30 zł od osoby)

cena

inwestycja to 790 zł. Ważne - płatność 200 zł przy zapisie, pozostała kwota przed przyjazdem.  Zaliczka jest bezzwrotna, chyba, że znajdzie się osoba na Twoje miejsce.

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności.

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Jestem przekonana, że nawet wielkie zmiany możemy przeprowadzić w sposób łagodny i delikatny. Taka jest praca ze mną: wolna od oczekiwań i presji czasu, pełna akceptacji i ciekawości.

Życie jest proste, świat piękny, a ludzie dobrzy -

chcesz sobie o tym przypomnieć? Zapraszam:)
Scroll to Top