KRĄG KOBIET

Warszawa (5 lutego )

godz. 16.00-20.00

Kiedy zasiadam w Kręgu Kobiet czuję, że jestem.

Moja obecność wystarczy. 

Rozsiadam się wygodnie, puszczam luźno brzuch.

Oddech się uspokaja i wydłuża. 

Odpoczywam.

Śmieje się i płaczę.

Doświadczam całego wachlarza emocji, współodczuwam całą sobą.

Jestem i to wystarczy.

Takie przestrzenie dla kobiet chcę tworzyć. Do tego Cię zapraszam.

Moją misją jest tworzenie przestrzeni, w której doświadczysz pełnej akceptacji, bez względu na to, co obecnie przeżywasz i w jakiej jesteś kondycji. 

Pragnę stworzyć świętą przestrzeń wzajemnego wsparcia i akceptującej obecności

Przestrzeń, która pomieści smutek, radość, złość, pytania bez odpowiedzi, różnorodność, odmienne koncepcje i religie. 

Przestrzeń, w której kobiety poczują się jednym ciałem. Gdzie każda kobieta będzie czuła, że bez względu na to, jakie decyzje podejmie, będą za nią stały inne kobiety. 

Przestrzeń, w której będziemy się uczyć brać życie takim, jakie jest, czerpać radość, mówić o swoich potrzebach, lękach.

Przestrzeń, w której będziemy próbować. 

Przestrzeń, w której będziemy wrażliwe, delikatne, czasem bezsilne, słabe, albo silne i mocne

CZY TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE?

TAK, jeśli:

Tęsknisz za spotkaniem w kobiecym gronie

Potrzebujesz się zatrzymać i skupić tylko na sobie

Chcesz doświadczyć bycia poza czasem

Potrzebujesz złapać dystans i zobaczyć swoje życie z innej perspektywy

Chcesz doświadczyć akceptacji i zrozumienia

Potrzebujesz po prostu być wysłuchana przez inne kobiety

PLAN SPOTKANIA w Warszawie

16.00-16.30 – oswojenie przestrzeni i siebie nawzajem

16.30 – Krąg Kobiet cz. 1

18.30 – 19.00 – przerwa z poczęstunkiem

19.00-20.00 – Krąg Kobiet cz. 2

20.00-20.30 – czas na rozmowy w kuluarach i spokojne opuszczenie miejsca

Doświadczymy wspólnego bycia w Kręgu Kobiet. Będziesz mogła podzielić się z innymi kobietami tym, co w Tobie żywe. Odpoczniesz podczas krótkiej medytacji. Doświadczysz wspólnego tańca i pracy z ciałem. Będziemy razem śmiać się i płakać. Będziemy także pracować w mniejszych grupach

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Proszę zabierz ze sobą przede wszystkim otwartość na siebie i drugą kobietę. Ubierz się wygodnie, tak jak lubisz. Możesz wziąć ulubiony kocyk. Zadbaj o zakręcaną butelkę na wodę/herbatę.

Krąg odbędzie się w centrum Warszawy, w pobliżu Łazienek Królewskich. Sala znajduje się w okolicy przystanku autobusowego Plac Unii Lubelskiej. 
Dokładny adres zostanie wysłany po zarezerwowaniu swojego miejsca w Kręgu Kobiet. 

Nie. Przygotuję dla Was ciasto i owoce. Będą ciepłe napary ziołowe, kawa, herbata. Zadbaj proszę o zakręcaną butelkę. Na sali jest wykładzina i nie można mieć otwartych kubków.

Możesz przyjść na spotkanie i dosłownie nie odezwać się ani słowem. W tej przestrzeni możesz być zgodnie ze swoimi potrzebami.

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Od 11 lat buduję bezpieczne przestrzenie dla kobiet, w których mogą poczuć się przyjęte i zaakceptowane takie, jakie są. Jestem trenerką wewnętrzną, coachem i pisarką. Obecnie w trakcie szkolenia na TRE providera, zaczynam także poszerzać swoje kompetencje w zakresie terapii tańcem i ruchem. Od wielu lat jestem aktywnie zaangażowana w społeczność Kobiet Zwołujących Kręgi, a jakości, których doświadczam w Kręgach, przenoszę na inne obszary mojego życia. 

Mam wieloletnie doświadczenie w trzymaniu Kręgów dla kobiet. Obecnie organizuję także Kręgi Kobiet i Mężczyzn, które trzymam wspólnie z moim mężem Michałem.

OPINIE KOBIET

Na kręgu spotkałam zupełnie nieznane mi kobiety. Nie wiedziałam nic o nich, nie wiedziałam, w jakim momencie życia się znajdują, nie wiedziałam, w jakim miejscu na ziemi siedzą. Nie wiem, czy mamy wspólnych znajomych i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek je zobaczę. I jakoś tak ciężko mi to nawet opisać, ale wyzwoliło to we mnie bardzo dużo zaufania do świata jako całości, poczułam jedność z tą planetą, na której żyjemy. Bardzo się otworzyłyśmy i było to takie otwarcie do w sumie przypadkowych kobiet i słuchanie też bardzo przypadkowych kobiet i historii. A jednak był w tym jakiś sens, jakiś wątek przewodni i jakaś całość. I pomyślałam, że to nie jest tak naprawdę ważne kto i co, i jak, że ta planeta i ogólnie kobiety mają niesamowitą energię, która nas jednoczy. Jesteśmy tak różne a jednak tak podobne. Czuję wdzięczność za te odkrycia, za czas spędzony razem, czuję jedność.

Wiktoria

Pracując z Emilką, poczułam się bezpieczna i zaopiekowana, co pozwoliło mi się otworzyć. Dzięki temu mam lepszy kontakt z sobą, rozumiem lepiej swoje potrzeby, nauczyłam się słuchać innych, szanować ich granice, co pomaga mi w nauce szanowania swoich własnych.

Anna Krebok

Kiedy poznałam Emilkę, poszukiwałam w swoim życiu spełnienia i spokoju. Potrzebowałam towarzystwa kobiet i odzyskania kontaktu z naturą. Praca z Emilią dała mi poczucie, że bycie sobą jest najlepszą wartością, która mnie prowadzi do dziś. Teraz potrafię przyjmować swój smutek, towarzyszyć sobie i otwierać się na radość. Polecam pracę z Emilią, bo jest autentyczna, łagodna i daje przestrzeń do bycia sobą przy niej.

Aleksandra Mucha

Polecam kontakt z Emilią kobietom, które chcą doświadczyć autentycznej i bezpiecznej bliskości z innymi kobietami, ich wsparcia, zrozumienia i akceptacji. Tak aby zaczęły w swoim życiu, najbliższym otoczeniu budować prawdziwe, wartościowe relacje z kobietami. Przez lata wmawiano nam, że kobiety umieją tylko ze sobą rywalizować. A my w to uwierzyłyśmy. Czas aby powrócić do wspólnoty, plemienia, poczucia przynależności i akceptacji. 

Joanna Stasiak

Emilia jest jedyną osoba, jaką znam, która daje 100% akceptacji, bez jakiekolwiek oceny. Ma ogromny dar empatii, ale jest on u niej cudownym narzędziem do zrozumienia i wskazania innych możliwości, innego patrzenia na siebie, po prostu z miłością. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jest jak przystań przy sztormie, w której można się schronić. Od razu wiedziałam, że mogę się przy niej otworzyć i powierzyć jej zdania, których sama bałam się usłyszeć.

Magdalena

Krąg Kobiet w Warszawie

5 lutego, godz. 16.00-20.00

157 zł

Scroll to Top