DOBRA DLA SIEBIE

bezpłatny warsztat w Kręgu dla Kobiet

26 czerwca 2024 godz. 20.00

Kiedy zasiadam w Kręgu Kobiet czuję, że jestem.

Moja obecność wystarczy. 

Rozsiadam się wygodnie, puszczam luźno brzuch.

Oddech się uspokaja i wydłuża. 

Odpoczywam.

Śmieje się i płaczę.

Doświadczam całego wachlarza emocji, współodczuwam całą sobą.

Jestem i to wystarczy.

Takie przestrzenie dla kobiet chcę tworzyć. Do tego Cię zapraszam.

Tym razem zapraszam Cię szczególnie do spotkania z własnym ciałem. Jakby to było odpocząć? Poczuć każdą komórką swojego ciała, że jesteś u siebie? W trakcie kręgu spotkasz się ze swoim oddechem, a poprzez delikatny ruch i taniec intuicyjny zrelaksujesz się, odpoczniesz, doświadczysz lekkości i wyciszenia. 

Poruszysz siebie całą… 

Nie zabraknie czasu na wspólne opowieści, śmiech i zwykłe – niezwykłe wspólne bycie:)

CZY TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE?

TAK, jeśli:

Tęsknisz za spotkaniem w kobiecym gronie, lubisz być z kobietami, a może wręcz odwrotnie chcesz zmienić swoje dotychczasowe przekonania odnośnie kobiet

Potrzebujesz się zatrzymać, skupić tylko na sobie, wyciszyć się, odetchnąć

Lubisz słuchać

potrzebujesz wzmocnić kontakt ze swoim ciałem poprzez delikatny intuicyjny ruch i taniec

Chcesz doświadczyć akceptacji i zrozumienia

chcesz odpocząć i zrelaksować się bez wychodzenia z domu 🙂

PLAN SPOTKANIA

19.30-19.40 – dołączenie do spotkania

19.40 – spotkanie z oddechem, wniesienie swoich intencji i potrzeb

20.00 – 21.00 – warsztat podsumowujący rok 

21.00-21.40 – Ceremonia Domknięcia Roku

21.40-22.00 – domknięcie Kręgu

Doświadczymy wspólnego bycia w Kręgu Kobiet. Będziesz mogła podzielić się z innymi kobietami tym, co ważnego zadziało się dla Ciebie w roku 2023. Odpoczniesz podczas krótkiej medytacji, doświadczysz wspierających praktyk pomagających podsumować obecny rok i spojrzysz na ten czas z zupełnie innej perspektywy. 

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Od 12 lat buduję bezpieczne przestrzenie dla kobiet, w których mogą poczuć się przyjęte i zaakceptowane takie, jakie są. Jestem trenerką rozwojową, coachem, pisarką, TRE providerką, ukończyłam roczny Kurs Technik Terapii Tańcem i Ruchem.  Od wielu lat jestem aktywnie zaangażowana w społeczność Kobiet Zwołujących Kręgi, a jakości, których doświadczam w Kręgach, przenoszę na inne obszary mojego życia. 

Mam wieloletnie doświadczenie w trzymaniu Kręgów dla kobiet. Obecnie organizuję także Kręgi Kobiet i Mężczyzn, które trzymam wspólnie z moim mężem Michałem.

OPINIE KOBIET

Ważne było to, że mogłam podzielić się moją historią, tym co się we mnie dzieje, pojawia i to było bezpieczne. Wszystkie moje myśli, uczucia, trudności lądowały jak na miękkim mchu. To dla mnie zaskoczenie, że mogę doświadczyć takiej jakości kontaktu online, w grupie osób, których nigdy nie spotkałam fizycznie. 

Rita

Dzięki wspólnym spotkaniom zobaczyłam, że kobieta może być dla innych kobiet wsparciem, drogowskazem i spokojną przystanią. Znowu uwierzyłam, że można trafić do kobiet, które bezinteresownie otwierają się na inne kobiety. A zwątpiłam w to na długi czas.

Aneta

Jestem zaskoczona ilością ciepła, zaufania i niesamowitej energii, której doświadczyłam podczas Kręgu.  Dzięki obecności innych kobiet uświadomiłam sobie, że do tej pory nie akceptowałam w sobie mojej kobiecej części, bo odbierałam ją jako słabość, a Ty Emilko powiedziałaś, że Kobiecy Krąg to wielka siła i to był mój moment WOW. Doświadczyłam tego.

Sabina

Współpraca z Emilią była dla mnie odbiciem lustrzanym mojej duszy. Odkrywaniem głębszych warstw siebie. W pełnym zaangażowaniu, zrozumieniu i wsparciu. Emilia jest cudowną, autentyczną, ciepłą osobą. Mentorem, który poszerza perspektywę. Towarzyszką do pięknych zmian w życiu. Dziękuję

Dorota

Krąg Kobiet online

19 grudnia, godz. 19.30-22.00

157 zł

Scroll to Top