KRĄG KOBIET

online

7 lutego 2023, godz. 19.30-22.00

Kiedy zasiadam w Kręgu Kobiet czuję, że jestem.

Moja obecność wystarczy. 

Rozsiadam się wygodnie, puszczam luźno brzuch.

Oddech się uspokaja i wydłuża. 

Odpoczywam.

Śmieje się i płaczę.

Doświadczam całego wachlarza emocji, współodczuwam całą sobą.

Jestem i to wystarczy.

Takie przestrzenie dla kobiet chcę tworzyć. Do tego Cię zapraszam.

Czuję, że my kobiety bardzo potrzebujemy uczyć się być poza czasem: bez pędu, zegarka, listy „to do”, planu i celów do realizacji. Jest we mnie pragnienie budowania mikro-wspólnot dla kobiet, bezpiecznych przestrzeni, w których możemy się wzmacniać, inspirować i po prostu być. Takie miejsca chcę dla Was tworzyć, do tego Was zapraszać.


CZY TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE?

TAK, jeśli:

Tęsknisz za spotkaniem w kobiecym gronie

Potrzebujesz się zatrzymać i skupić tylko na sobie

Lubisz słuchać

potrzebujesz wzmocnić kontakt ze swoim ciałem

Chcesz doświadczyć akceptacji i zrozumienia

Potrzebujesz po prostu być wysłuchana przez inne kobiety

PLAN SPOTKANIA

19.30-19.40 – dołączenie do spotkania

19.40 – Krótka medytacja, wniesienie swoich intencji i potrzeb

20.30 – 20.40 – przerwa na rozprostowanie kości 😉

20.40-21.40 – wspólna praktyka pracy z ciałem, dzielenie się swoimi historiami, spotkanie z pytaniem „Czego tak naprawdę chcę od życia?”

21.40-22.00 – domknięcie Kręgu

Doświadczymy wspólnego bycia w Kręgu Kobiet. Będziesz mogła podzielić się z innymi kobietami tym, co w Tobie żywe. Odpoczniesz podczas krótkiej medytacji, doświadczysz wspierających praktyk pomagających nawiązać kontakt z własnym ciałem.  Odpowiesz sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcesz od życia.

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Od 11 lat buduję bezpieczne przestrzenie dla kobiet, w których mogą poczuć się przyjęte i zaakceptowane takie, jakie są. Jestem trenerką wewnętrzną, coachem i pisarką. Obecnie w trakcie szkolenia na TRE providera, zaczynam także poszerzać swoje kompetencje w zakresie terapii tańcem i ruchem. Od wielu lat jestem aktywnie zaangażowana w społeczność Kobiet Zwołujących Kręgi, a jakości, których doświadczam w Kręgach, przenoszę na inne obszary mojego życia. 

Mam wieloletnie doświadczenie w trzymaniu Kręgów dla kobiet. Obecnie organizuję także Kręgi Kobiet i Mężczyzn, które trzymam wspólnie z moim mężem Michałem.

OPINIE KOBIET

Ważne było to, że mogłam podzielić się moją historią, tym co się we mnie dzieje, pojawia i to było bezpieczne. Wszystkie moje myśli, uczucia, trudności lądowały jak na miękkim mchu. To dla mnie zaskoczenie, że mogę doświadczyć takiej jakości kontaktu online, w grupie osób, których nigdy nie spotkałam fizycznie. 

Rita

Dzięki wspólnym spotkaniom zobaczyłam, że kobieta może być dla innych kobiet wsparciem, drogowskazem i spokojną przystanią. Znowu uwierzyłam, że można trafić do kobiet, które bezinteresownie otwierają się na inne kobiety. A zwątpiłam w to na długi czas.

Aneta

Jestem zaskoczona ilością ciepła, zaufania i niesamowitej energii, której doświadczyłam podczas Kręgu.  Dzięki obecności innych kobiet uświadomiłam sobie, że do tej pory nie akceptowałam w sobie mojej kobiecej części, bo odbierałam ją jako słabość, a Ty Emilko powiedziałaś, że Kobiecy Krąg to wielka siła i to był mój moment WOW. Doświadczyłam tego.

Sabina

Współpraca z Emilią była dla mnie odbiciem lustrzanym mojej duszy. Odkrywaniem głębszych warstw siebie. W pełnym zaangażowaniu, zrozumieniu i wsparciu. Emilia jest cudowną, autentyczną, ciepłą osobą. Mentorem, który poszerza perspektywę. Towarzyszką do pięknych zmian w życiu. Dziękuję

Dorota

Krąg Kobiet online

7 lutego, godz. 19.30-22.00

97 zł