dzień miesiąc 2020

Odplanuj życie

4 tygodniowy warsztat online dla kobiet, które chcą cieszyć się życiem takim jakie jest - po prostu!
Zacznij czerpać radość z nieoczekiwanego!

lesna-wioska-warsztaty-10

jesteś

kompletna

Taka jaka jesteś, jesteś ważna i potrzebna.

Świat potrzebuje właśnie Ciebie, ze wszystkim, co niesiesz.

W trakcie najbliższego miesiąca możesz odzyskać równowagę i poczuć swoją wewnętrzną siłę.

czy zastanawiałaś się kiedyś

jak by to było, gdybyś:

potrafiła iść dzień za dniem ze spokojem w sercu,

z otwartością przyjmowała to, co przyniesie Ci los

przestała siłować się z sobą samą

akceptowała to, co od Ciebie niezależne

wykształciła w sobie nawyk elastycznego podchodzenia do Twoich planów

miała łatwość w radzeniu sobie z niespełnionymi oczekiwaniami

w trakcie 4 tygodni

wspólnej pracy

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności.

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Jestem przekonana, że nawet wielkie zmiany możemy przeprowadzić w sposób łagodny i delikatny. Taka jest praca ze mną: wolna od oczekiwań i presji czasu, pełna akceptacji i ciekawości.

Jestem zwolenniczką środka, nie lubię skrajności, bo uważam, że kosztują nas zbyt wiele energii. Uczę jak ze spokojem i uważnością reagować na to, co przynosi każdy dzień. Mam dar wydobywania z drugiej kobiety tego, co w niej najpiękniejsze. W trakcie moich kursów online, ponad 800 kobiet zostawiło swoje oczekiwania w lesie.

Masz ochotę do nich dołączyć?

poznaj

strukturę warsztatu

KOBIECE KRĘGI

Dwa kobiece Kręgi - na początek i zakończenie - sprawią, że przez cały warsztat będziesz się czuła bezpieczna i połączona z innymi kobietami. Odkryjesz jak wiele łączy Cię z innymi uczestniczkami. Poczujesz jedność.

MEDYTACJE

4 medytacje pozwolą Ci uwolnić się od zbędnych oczekiwań. To czas gdy umysł odsuniesz na bok, a pozwolisz wyłonić się temu, co naprawdę głęboko w Tobie.

MAŁE KROKI

Każdego dnia otrzymasz ode mnie mail w formie pisemnej lub nagrania. Czasem będą to dwa pytania, czasem 15 minutowe ćwiczenie, a czasem cytat. Pragnę być obok Ciebie każdego dnia i wspierać Cię w robieniu kolejnego kroku do siebie.

Tylko w tej edycji otrzymasz w prezencie

dwa dodatkowe warsztaty:

dlaczego

warto dołączyć

SIŁA GRUPY

Stałe wsparcie, feedback, obecność innych uczestniczek i niezwykłe spotkania w kręgu.

INNY PUNKT WIDZENIA

Wykształcisz w sobie nawyk patrzenia na swoje życie z szerszej perspektywy.

NIEUSTANNA PRAKTYKA

Kurs w 90% oparty jest na praktyce. Będę Cię motywować do codziennej obserwacji.

kupując warsztat

otrzymujesz

Przeczytaj opinie kobiet,

które ze mną pracowały:

Cudowne chwili i cudowne ludzie. Kobieta lasu jest taka piękna i kobieca, że tylko patrzeć na nią i słuchać. Spędziłam naprawdę wspaniały weekend, to czego potrzebujesz w tej chwili tam się znajdzie: pogłębisz się w siebie i poznasz tam siebie wraz z naturą, pysznym jedzeniem i fantastycznymi kobietami. To jest niesamowite doświadczenie i na pewno tam wrócę. Emilka, dziękuję Ci!

Katerina Lis

Kobieta Lasu....jest w każdej z nas. To co wyczarowuje Emilia, płynie prosto z serca i kobiecej natury. To dlatego przekraczając umowne progi Kowalkowa czujesz, że wróciłaś. Do siebie. Do miejsca gdzie wszystko jest na miejscu. Gdzie czas nie ma znaczenia, zaś jedzenie odżywia i karmi. Ciało dostaje spokój i przestrzeń na czułość wobec siebie samej. Naturalnie zawiązuje się krąg kobiet,które są dla Ciebie wsparciem, kiedy potrzebujesz i lustrem,kiedy najmniej się tego spodziewasz .

Polecam każdej Kobiecie.

Ewa Rumieńczyk

Jeden weekend, jedna noc w stodole, na sianie, spacer do lasu, jedzenie pomidorów, trochę rozmów.... wydawałoby się, że fajerwerków nie ma. No bo nie ma 🙂 To co jest? Przestrzeń do autentycznego bycia sobą i ze sobą nawzajem, odłączenia od szybkiego nurtu życia, a nawet ponudzenia się - co jest dobrem na wagę złota. Więc jeśli Twoja dusza szepcze Ci, że właśnie takich doznań potrzebuje, szukaj ich w Kowalkowie.

Aleksandra Janowska

Kowalków, wieś pod Radomiem. Niby "nic tam nie ma", ale to tylko pozory. Jest las, dom Emilki, do którego Nas zaprasza z miłością. To przestrzeń, której na co dzień nie mamy, przestrzeń na bycie sobą, Przestrzeń na odpoczynek, rozmowy, spacery, poznawanie innych i przede wszystkim poznawanie siebie. Polecam!

Marta Sawicka

sprzedaż trwa do

01 miesiąc
Podaruj sobie 30 dni bycia blisko swoich potrzeb.
Dzień za dniem, krok za krokiem, wspólnie nauczymy się wybierać siebie.

327 zł

Scroll to Top