Dwugodzinny warsztat online

Powrót do siebie.

Powrót do źródła.
Przypomnij sobie, kim jesteś. 

ten warsztat

jest dla Ciebie, jeśli:

potrzebujesz złapać grunt pod nogami

zaplątałaś się we własnych myślach, przekonaniach i czujesz, że pora wyjść z tego labiryntu

łapiesz siebie na myśli, że nie wiesz kim jesteś

nie masz wiele czasu na długie, angażujące kursy

potrzebujesz kopa do działania

chcesz poczuć się bezpieczniej sama ze sobą

lesna-wioska-warsztaty-1

lorem

lorem ipsum

Po co żyję?

Jaka jest moja misja?

Co ważnego mam do zrobienia?

Kim jestem?

Czym kierować się w życiu przy ważnych wyborach?

Nikt nie znajdzie za Ciebie odpowiedzi na te pytania. Jednak czasem nie wiadomo od czego zacząć, albo próby, które podejmujemy nie są dla nas satysfakcjonujące.

przychodzę do Ciebie z warsztatem

w trakcie którego staniesz przed lustrem.

Tym lustrem będą pytania, które jedne po drugim będę Ci zadawać.

Tym lustrem będą różne perspektywy: Twoja własna, Twoich bliskich, nieznanych Ci ludzi, zewnętrzna i wewnętrzna.

Na podstawie tych pytań powstanie mapa, mapa aktualnej Ciebie.

Mapa – ukazująca miejsce, w którym obecnie jesteś.

Mapa, która pomoże Ci się poruszać po świecie własnych wątpliwości, decyzji, które są do podjęcia.

Podaruj sobie Powrót do Źródła – Powrót do Siebie.

W trakcie

dwugodzinnego warsztatu:
lesna-wioska-warsztaty-2

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności.

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Jestem przekonana, że nawet wielkie zmiany możemy przeprowadzić w sposób łagodny i delikatny. Taka jest praca ze mną: wolna od oczekiwań i presji czasu, pełna akceptacji i ciekawości.

Jestem zwolenniczką środka, nie lubię skrajności, bo uważam, że kosztują nas zbyt wiele energii. Uczę jak ze spokojem i uważnością reagować na to, co przynosi każdy dzień. Mam dar wydobywania z drugiej kobiety tego, co w niej najpiękniejsze. W trakcie moich kursów online, ponad 800 kobiet zostawiło swoje oczekiwania w lesie.

Masz ochotę do nich dołączyć?

poznaj

strukturę warsztatu

PYTANIA

Cały warsztat składa się z serii pytań, które będziesz sobie zadawała. Z każdym kolejnym poczujesz jak przybliżasz się do tego, kim jesteś Tu i Teraz.

DOWOLNY CZAS

Warsztat jest w formie nagrania więc możesz go zrobić w dowolnym czasie i miejscu. Podaruj sobie dwie godziny na randkę z sobą samą.

MAŁE KROKI

Poprzez małe kroki - proste, zwykłe pytania przybliżysz się do swojej prawdziwej Istoty

Przeczytaj opinie kobiet,

które ze mną pracowały:

Cudowne chwili i cudowne ludzie. Kobieta lasu jest taka piękna i kobieca, że tylko patrzeć na nią i słuchać. Spędziłam naprawdę wspaniały weekend, to czego potrzebujesz w tej chwili tam się znajdzie: pogłębisz się w siebie i poznasz tam siebie wraz z naturą, pysznym jedzeniem i fantastycznymi kobietami. To jest niesamowite doświadczenie i na pewno tam wrócę. Emilka, dziękuję Ci!

Katerina Lis

Kobieta Lasu....jest w każdej z nas. To co wyczarowuje Emilia, płynie prosto z serca i kobiecej natury. To dlatego przekraczając umowne progi Kowalkowa czujesz, że wróciłaś. Do siebie. Do miejsca gdzie wszystko jest na miejscu. Gdzie czas nie ma znaczenia, zaś jedzenie odżywia i karmi. Ciało dostaje spokój i przestrzeń na czułość wobec siebie samej. Naturalnie zawiązuje się krąg kobiet,które są dla Ciebie wsparciem, kiedy potrzebujesz i lustrem,kiedy najmniej się tego spodziewasz .

Polecam każdej Kobiecie.

Ewa Rumieńczyk

Jeden weekend, jedna noc w stodole, na sianie, spacer do lasu, jedzenie pomidorów, trochę rozmów.... wydawałoby się, że fajerwerków nie ma. No bo nie ma 🙂 To co jest? Przestrzeń do autentycznego bycia sobą i ze sobą nawzajem, odłączenia od szybkiego nurtu życia, a nawet ponudzenia się - co jest dobrem na wagę złota. Więc jeśli Twoja dusza szepcze Ci, że właśnie takich doznań potrzebuje, szukaj ich w Kowalkowie.

Aleksandra Janowska

Kowalków, wieś pod Radomiem. Niby "nic tam nie ma", ale to tylko pozory. Jest las, dom Emilki, do którego Nas zaprasza z miłością. To przestrzeń, której na co dzień nie mamy, przestrzeń na bycie sobą, Przestrzeń na odpoczynek, rozmowy, spacery, poznawanie innych i przede wszystkim poznawanie siebie. Polecam!

Marta Sawicka

zapraszam cię

do wspólnej pracy

Dwugodzinny warsztat online w formie nagrania.

57 zł

Scroll to Top