2-6 marca 2020

Pożegnanie grzecznej dziewczynki

Warsztat online dla kobiet, które chcą wziąć pełną
odpowiedzialność za swoje życie.

a jaka jest

grzeczna dziewczynka?

To tylko ułamek przekonań – jakie są w nas i z którymi będziemy pracować…

ten warsztat

jest dla Ciebie, jeśli:

masz problem z trzymaniem własnych granic,

łapiesz się na myślach, że masz w sobie za dużo emocji, że Twoje reakcje nie są adekwatne do sytuacji,

gdy coś zrobisz/podejmiesz jakąś decyzje nie potrafisz jej puścić, tylko wracasz i analizujesz to, co się stało na milion sposobów,

masz problem z podejmowaniem nowych działań,

trudno Ci otwarcie wyrażać swoje zdanie,

boisz się oceny,

boisz się popełniać błędy,

czujesz jakby Twoje decyzje podejmował ktoś inny.

już nie musisz

taka być!

Słowo „grzeczna” obrosło w milion znaczeń, kryje pod sobą często wymóg posłuszeństwa i bycia taką jaką oczekują od nas inni. I choć dziś jesteśmy dorosłe to te nakazy, wymogi są w nas. Są jak niewidoczne gumki, które trzymają nas na uwięzi, ograniczają, uwierają, powstrzymują przed działaniem. To nie jest warsztat o tym jak z grzecznej stać się niegrzeczną – z tego poziomu działają dzieci, robią na złość, na opak, buntują się. To będzie warsztat w trakcie którego Ty – dorosła kobieta weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie, przytulisz tę małą przestraszoną dziewczynkę i powiesz jej z miłością „Już nikt nie będzie od Ciebie oczekiwał, abyś była grzeczna”.

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności.

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Jestem przekonana, że nawet wielkie zmiany możemy przeprowadzić w sposób łagodny i delikatny. Taka jest praca ze mną: wolna od oczekiwań i presji czasu, pełna akceptacji i ciekawości.

Jestem zwolenniczką środka, nie lubię skrajności, bo uważam, że kosztują nas zbyt wiele energii. Uczę jak ze spokojem i uważnością reagować na to, co przynosi każdy dzień. Mam dar wydobywania z drugiej kobiety tego, co w niej najpiękniejsze. W trakcie moich kursów online, ponad 800 kobiet zostawiło swoje oczekiwania w lesie.

Masz ochotę do nich dołączyć?

ramowy

plan warsztatu

dzień 1
PRZYWITANIE

Przekonania na temat grzecznej dziewczynki - wejdziemy przede wszystkim w przekonania zbiorowe.
Skąd się to słowo "grzeczna" wzięło, czemu ma służyć?
W czym nas skutecznie ogranicza?
Tego dnia zobaczysz te przekonania, które skutecznie Cię powstrzymują przed życiem, którego pragniesz.

dzień 2
SPOTKANIE

Twoje osobiste spotkanie z grzeczną dziewczynką.
Widzę Cię, słyszę Cię, czuję Cię: czego doświadczyłaś, co przeżyłaś, co Cię boli.
Akceptacja tego, co było, przyjęcie, przytulenie.
Tego dnia będziemy pracować z akceptacją, przywołaniem i przeżyciem emocji, które zostały zblokowane.

dzień 3
POŻEGNANIE

Już nie musisz taka być.
Bierzesz odpowiedzialność za swoją dziewczynkę - pokażesz Jej w jakim świecie będzie od teraz mieszkać, patrzysz na Nią z poziomu dorosłej kobiety.
Tworzymy nowe przekonania, tworzysz swój własny, bezpieczny świat dla dziewczynki, która w Tobie mieszka.

dzień 4
PRZYWITANIE

Dorosła Ja - Nowa ja.
Jak będziesz żyła od tej chwili?
Czego już nie potrzebujesz?
Co wybierasz?
Kreowanie świadomej wizji życia z poziomu dorosłej kobiety.
Osobisty rytuał przejścia.

Przeczytaj opinie kobiet,

które ze mną pracowały:

Cudowne chwili i cudowne ludzie. Kobieta lasu jest taka piękna i kobieca, że tylko patrzeć na nią i słuchać. Spędziłam naprawdę wspaniały weekend, to czego potrzebujesz w tej chwili tam się znajdzie: pogłębisz się w siebie i poznasz tam siebie wraz z naturą, pysznym jedzeniem i fantastycznymi kobietami. To jest niesamowite doświadczenie i na pewno tam wrócę. Emilka, dziękuję Ci!

Katerina Lis

Kobieta Lasu....jest w każdej z nas. To co wyczarowuje Emilia, płynie prosto z serca i kobiecej natury. To dlatego przekraczając umowne progi Kowalkowa czujesz, że wróciłaś. Do siebie. Do miejsca gdzie wszystko jest na miejscu. Gdzie czas nie ma znaczenia, zaś jedzenie odżywia i karmi. Ciało dostaje spokój i przestrzeń na czułość wobec siebie samej. Naturalnie zawiązuje się krąg kobiet,które są dla Ciebie wsparciem, kiedy potrzebujesz i lustrem,kiedy najmniej się tego spodziewasz .

Polecam każdej Kobiecie.

Ewa Rumieńczyk

Jeden weekend, jedna noc w stodole, na sianie, spacer do lasu, jedzenie pomidorów, trochę rozmów.... wydawałoby się, że fajerwerków nie ma. No bo nie ma 🙂 To co jest? Przestrzeń do autentycznego bycia sobą i ze sobą nawzajem, odłączenia od szybkiego nurtu życia, a nawet ponudzenia się - co jest dobrem na wagę złota. Więc jeśli Twoja dusza szepcze Ci, że właśnie takich doznań potrzebuje, szukaj ich w Kowalkowie.

Aleksandra Janowska

Kowalków, wieś pod Radomiem. Niby "nic tam nie ma", ale to tylko pozory. Jest las, dom Emilki, do którego Nas zaprasza z miłością. To przestrzeń, której na co dzień nie mamy, przestrzeń na bycie sobą, Przestrzeń na odpoczynek, rozmowy, spacery, poznawanie innych i przede wszystkim poznawanie siebie. Polecam!

Marta Sawicka

dzięki

wspólnej pracy:
lesna-wioska-warsztaty-16

zapraszam cię

na niezwykły warsztat

Kochana, pragnę Cię zaprosić na niezwykły warsztat, w trakcie którego pożegnasz swoją grzeczną dziewczynkę. Staniesz w swojej mocy i jako Ty – dorosła kobieta weźmiesz za nią odpowiedzialność. Przytulisz, spojrzysz prosto w oczy i powiesz stanowczo: Już nikt nie będzie od Ciebie oczekiwał, abyś była grzeczna.

157 zł

Scroll to Top