dzień miesiąc 2020

Wybieram siebie

30 dniowy warsztat online dla kobiet,
które chcą być blisko siebie

lesna-wioska-warsztaty-8

jesteś

kompletna

Taka jaka jesteś, jesteś ważna i potrzebna.

Świat potrzebuje właśnie Ciebie, ze wszystkim, co niesiesz.

W trakcie najbliższego miesiąca wybierzesz siebie, odzyskasz równowagę i poczujesz swoją wewnętrzną siłę.

Wybieranie siebie

może mieć wiele twarzy:

wybieram siebie -
jem zdrowo

wybieram siebie -
odpoczywam

wybieram siebie -
dbam o swoje granice

wybieram siebie -
dzielę się tym, co mam

wybieram siebie -
mówię "nie"

wybieram siebie -
odpuszczam...

czy masz odwagę

wyruszyć w tę podróż?

To będą po prostu dwa pytania:

Rano: W jaki sposób dziś wybierzesz siebie?

Wieczorem: W jaki sposób dziś wybrałaś siebie?

Gdzie nas to zaprowadzi? Jakie przekonania przy tej okazji odkryjesz? Jakie potrzeby będziesz wzmacniać? Kogo spotkasz we wspólnym Kręgu? Najważniejsze zawsze dzieje się „pomiędzy”. Pragnę poprzez moją wspierającą obecność, poprzez subtelne przypominanie Ci, że jesteś ważna, towarzyszyć Ci w codziennej drodze do siebie. Jestem przekonana, że systematyczna praca ma o wiele większą wartość, niż zrywy od czasu do czasu. Czy masz odwagę podarować sobie 10 minut dziennie? Czy otworzysz swoje serce na wszystko to, co może się wydarzyć?

Będę blisko.

W trakcie

30 dni wspólnej pracy:

poznaj

strukturę warsztatu

KOBIECE KRĘGI

Dwa kobiece Kręgi - na początek i zakończenie - sprawią, że przez cały warsztat będziesz się czuła bezpieczna i połączona z innymi kobietami. Odkryjesz jak wiele łączy Cię z innymi uczestniczkami. Poczujesz jedność.

PYTANIA

W jaki sposób wybierasz siebie? To nasze główne pytanie, które będzie nas prowadzić przez wspólną podróż. Jedno pytanie, wiele odpowiedzi.

MAŁE KROKI

Każdego dnia otrzymasz ode mnie 2 wiadomości e-mail z pytaniem. Cała Twoja praca polega na chwili refleksji. Pragnę być obok Ciebie każdego dnia i wspierać Cię w robieniu kolejnego kroku do siebie.

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności.

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Jestem przekonana, że nawet wielkie zmiany możemy przeprowadzić w sposób łagodny i delikatny. Taka jest praca ze mną: wolna od oczekiwań i presji czasu, pełna akceptacji i ciekawości.

Jestem zwolenniczką środka, nie lubię skrajności, bo uważam, że kosztują nas zbyt wiele energii. Uczę jak ze spokojem i uważnością reagować na to, co przynosi każdy dzień. Mam dar wydobywania z drugiej kobiety tego, co w niej najpiękniejsze. W trakcie moich kursów online, ponad 1000 kobiet zostawiło swoje oczekiwania w lesie.

Masz ochotę do nich dołączyć?

dlaczego

warto dołączyć

SIŁA GRUPY

Stałe wsparcie, feedback, obecność innych uczestniczek i niezwykłe spotkania w kręgu.

TY W CENTRUM

Każdego dnia będziesz się uczyła stawiać siebie na pierwszym miejscu.

MINIMUM CZASU

Potrzebujesz maksymalnie 10 minut dziennie.

kupując warsztat

otrzymujesz

poznaj opinie

uczestniczek moich kursów:

Cudowne chwili i cudowne ludzie. Kobieta lasu jest taka piękna i kobieca, że tylko patrzeć na nią i słuchać. Spędziłam naprawdę wspaniały weekend, to czego potrzebujesz w tej chwili tam się znajdzie: pogłębisz się w siebie i poznasz tam siebie wraz z naturą, pysznym jedzeniem i fantastycznymi kobietami. To jest niesamowite doświadczenie i na pewno tam wrócę. Emilka, dziękuję Ci!

Katerina Lis

Kobieta Lasu....jest w każdej z nas. To co wyczarowuje Emilia, płynie prosto z serca i kobiecej natury. To dlatego przekraczając umowne progi Kowalkowa czujesz, że wróciłaś. Do siebie. Do miejsca gdzie wszystko jest na miejscu. Gdzie czas nie ma znaczenia, zaś jedzenie odżywia i karmi. Ciało dostaje spokój i przestrzeń na czułość wobec siebie samej. Naturalnie zawiązuje się krąg kobiet,które są dla Ciebie wsparciem, kiedy potrzebujesz i lustrem,kiedy najmniej się tego spodziewasz .

Polecam każdej Kobiecie.

Ewa Rumieńczyk

Jeden weekend, jedna noc w stodole, na sianie, spacer do lasu, jedzenie pomidorów, trochę rozmów.... wydawałoby się, że fajerwerków nie ma. No bo nie ma 🙂 To co jest? Przestrzeń do autentycznego bycia sobą i ze sobą nawzajem, odłączenia od szybkiego nurtu życia, a nawet ponudzenia się - co jest dobrem na wagę złota. Więc jeśli Twoja dusza szepcze Ci, że właśnie takich doznań potrzebuje, szukaj ich w Kowalkowie.

Aleksandra Janowska

Kowalków, wieś pod Radomiem. Niby "nic tam nie ma", ale to tylko pozory. Jest las, dom Emilki, do którego Nas zaprasza z miłością. To przestrzeń, której na co dzień nie mamy, przestrzeń na bycie sobą, Przestrzeń na odpoczynek, rozmowy, spacery, poznawanie innych i przede wszystkim poznawanie siebie. Polecam!

Marta Sawicka

sprzedaż trwa do

01 miesiąc
Podaruj sobie 30 dni bycia blisko swoich potrzeb.
Dzień za dniem, krok za krokiem, wspólnie nauczymy się wybierać siebie.

57 zł

Cena regularna to:

197 zł

Scroll to Top