7-tygodniowy program rozwojowy dla kobiet 

WEWNĘTRZNE
ZANURZENIE

Jesień 2022

2 spotkania

NA ŻYWO

5 kręgów
i warsztatów

ONLINE

GRUPA

WSPARCIA

KAMERALNA GRUPA

(12 OSÓB)

Ten program to kameralna przestrzeń dla kobiet, które pragną w łagodny sposób nauczyć się, jak odpuszczać to, co im już nie służy, celebrować swoje życie i doceniać siebie.

Będziemy łączyć głęboką pracę ze sobą w trakcie spotkań na żywo, na wsi, przy ogniu, gdzie odpoczniesz, poznasz pozostałe uczestniczki i poczujesz moc wspólnoty kobiet, z pracą online, która pozwoli nam przede wszystkim utrzymać rytm i schodzić łagodnie coraz głębiej — do siebie.

Co czujesz

GDY CZYTASZ TE ZDANIA?

Jestem bezpieczna, gdy schodzę w głąb siebie

Jestem prowadzona w ciemności

Otulam się swoim wewnętrznym ciepłem

Uczę się robić mniej, wolniej, uważniej

Nie jestem sama

Ta jesień może być dla Ciebie wyjątkowa...

Zapraszam Cię do głębokiego spotkania ze sobą i innymi kobietami.
W bezpiecznej, kameralnej przestrzeni zanurzymy się w sobie.
Stworzymy dla siebie miękkie puchowe kołderki,
w których to, co potrzebuje być zobaczone, będzie mogło się pokazać.

Ta podróż to…

ODPUSZCZENIE

A co by było, gdybyś przez jakiś czas spróbowała inaczej?

Gdyby tak na 7 tygodni zwolnić, zatrzymać się, odpuścić sobie samej.

Zatrzymaj się w tej chwili, gdy czytasz te słowa… Zamknij oczy. Weź głęboki wdech i wypuść powietrze z dźwiękiem… puść ramiona. Powtórz to kilka razy.

O tym jest Podróż, do której Cię zapraszam. O zdejmowaniu z siebie, odklejaniu się od planów, celów i oczekiwań.

Gdy świat mówi: więcej, szybciej, ja staję na skraju lasu i wołam Cię łagodnym głosem: chodź na spacer, usiądź ze mną pod drzewem, poczuj zapach mchu, zdejmij buty, rozluźnij wewnętrzny gorset. Tu już nie musisz być jakaś. Możesz po prostu to puścić, możesz odetchnąć, możesz sobie pozwolić na łzy. Sprawdzić głęboko w sobie, czego potrzebujesz.

Będę obok
Będą inne kobiety
Będziemy razem

Ta podróż to…

USZANOWANIE CYKLICZNOŚCI

cykliczność

Wewnętrzne Zanurzenie to 7-tygodniowa podróż w głąb siebie.

Jestem kobietą cykliczną. Całe dzieciństwo spędziłam na wsi. Podążanie za naturalnym cyklem Natury, cyklem Życie-Śmierć-Życie, mam we krwi. Potrzebowałam kilkunastu lat życia w dużym mieście, aby powrócić na wieś i docenić jakości, które są w moim życiu poprzez codzienną obserwację Natury.

Wewnętrzne Zanurzenie również będzie o cykliczności.

Ta podróż to…

CELEBRACJA

CELEBRACJA. Jesień to dla mnie czas celebracji.

To czas, gdy możesz uhonorować to, co zadziało się nie tylko w ostatnim roku, ale w całym Twoim życiu. Wspólnie będziemy brać najważniejsze doświadczenia Twojego życia – jak dojrzałe jabłka do ręki – wąchać je, oglądać i smakować. Poprzez wspólną celebrację docenisz miejsce, w którym obecnie jesteś. Nawet jeśli jest ono trudne, nie spełnia Twoich oczekiwań – nauczysz się, jak je celebrować.

W atmosferze świętowania i celebracji podsumujesz, co się zadziało w ostatnim roku dla Ciebie. Doświadczysz, jak trudne doświadczenia przetransformować w owoce, które mogą Cię karmić i odżywiać w najbliższym czasie.

celebracja

Ta podróż to…

GROMADZENIE WEWNĘTRZNYCH ZAPASÓW

wewnętrzne zapasy

Potrzebujemy uczyć się jak odnajdywać się w nieustannie zmieniającym się świecie, gdy niepewność permanentnie towarzyszy nam każdego dnia. Jak znaleźć równowagę pomiędzy próbą zabezpieczenia się na przyszłość, a byciem w chwili obecnej? Jak uszanować nasze lęki i wewnętrzną niepewność? 

Możesz mieć pełną lodówkę, ale możesz też mieć pełną spiżarnię w sobie, zapasy, z których będziesz czerpała, gdy coś będzie chciało zachwiać Twoim spokojem.

Żeby uzupełnić spiżarnię potrzebujesz najpierw do niej zajrzeć i zobaczyć, co już tam jest. Może część Twoich przekonań się przeterminowała? Niektóre wartości już dawno straciły termin przydatności do spożycia. Najpierw zrobimy porządki, aby później zapełnić je świeżymi pomysłami, praktykami i rytuałami, które będą Cię karmić każdego dnia.

PRZYGOTOWAŁAM DLA CIEBIE PYTANIA

KTÓRE POMOGĄ CI PODJĄĆ DECYZJĘ

Czy chciałabym poczuć połączenie ze sobą, innymi kobietami i Naturą?

Czy chciałabym doświadczyć głębokiego spokoju
i pojednania ze sobą samą?

Czy chciałabym spojrzeć na swoje życie z szerszej perspektywy?

Czy chciałabym uszanować, uhonorować miejsce w swoim życiu, w którym obecnie jestem?

Czy chciałabym zdjąć z siebie presję, że muszę robić więcej i szybciej?

Czy mam w sobie motywację do regularnej obserwacji siebie?

Czy mam odwagę postawić siebie na pierwszym miejscu i zainwestować w swój dobrostan?

Czy chcę osadzić się w swojej cykliczności i zaobserwować, jak w tej cykliczności czuje się moje ciało?

Jeśli choć na część z pytań odpowiedziałaś twierdząco,
ta podróż może Ci pomóc zmienić Twoje życie.


Dziś, gdy świat duchowy coraz częściej mówi o tym, że możesz wszystko zmienić szybko i bezboleśnie, zapraszam Cię do mojego świata.


Nie ma w nim takich obietnic. Nie dam Ci gwarancji, że w ciągu 7 tygodni Twoje wewnętrzne rany się uzdrowią, relacje rozkwitną, a pieniądze zaczną płynąć strumieniami.


Dam Ci za to przestrzeń, w której możesz się zatrzymać i odpocząć,
w której uwolnisz się od presji bycia jakąś.

Będę obok. Będą inne kobiety. Będziemy razem

Czy ta podróż

JEST DLA CIEBIE?

Tak, jeśli...

Potrzebujesz wspólnoty kobiet

Poszukujesz równowagi pomiędzy rozwojem a odpoczynkiem

Tęsknisz za fizycznymi spotkaniami z kobietami

Potrzebujesz się wzmocnić przed zimą na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym

Potrzebujesz w swoim życiu celebracji i lekkości

Nie, jeśli...

Nie lubisz spędzać czasu z innymi kobietami

Lubisz pracować indywidualnie

Masz potrzebę dużo działać

Lubisz sztywny plan i brak zmian

Nie masz możliwości uczestniczenia
w spotkaniach na żywo

Skąd pomysł na

WEWNĘTRZNE ZANURZENIE?

Przez ostatnie dwa lata doświadczałam, jak inaczej wygląda praca z kobietami, jeśli odbywa się cyklicznie w tej samej grupie. Długo szukałam formuły, w której mogę wykorzystać swoje 10-letnie doświadczenie w pracy z kobietami i kulturę Kręgu. 

Przez ostatnie dwa lata – osobiście doświadczałam, o ile głębiej możemy zejść do siebie, jeśli pracujemy w stałej grupie przez jakiś czas, kiedy za każdym razem nie trzeba opowiadać swojej historii od początku. 

Do tej pory moja praca polegała na organizacji warsztatów weekendowych, kursów online i sesji indywidualnych. Teraz postanowiłam połączyć to w jeden projekt. 

Fizyczne spotkania pomogą nam nawiązać więź ze sobą i zdobyć swoje zaufanie. Żaden kurs online nie zastąpi wspólnej celebracji przy posiłkach, wspólnych śmiechów, przytulenia, gdy jest taka potrzeba. Po prostu BYCIA. 

W tym projekcie bardzo ważna jest regularność, dlatego cotygodniowe spotkania online pomogą Ci utrzymać uważność na siebie i pogłębiać to, co zapoczątkuje się w Kowalkowie.

Co może dać Ci udział

W WEWNĘRZNYM ZANURZENIU?

WZMOCNIENIE

Każda wspólna chwila, wymiana wiadomości na czacie, Krąg, gdy w ciszy i spokoju zanurzymy się we wzajemnych opowieściach, będą Cię wzmacniały.
Ten czas Cię wzmocni, zasili i wesprze Twoją wewnętrzną odporność. Poprzez spotkania z innymi kobietami i samą sobą poczujesz i doświadczysz, jak wartościową kobietą jesteś i jak jakości, które po prostu w Tobie są, mogą Cię wspierać na co dzień.

ZATRZYMANIE

Wolniej, Uważniej, Mniej – będę te słowa powtarzała często.
Nasze rytmy powoli, w naturalnym dla grupy tempie będą się dostrajać i wyrównywać. Wszystko po to, abyś później mogła to dalej praktykować w swoim życiu.
Zatrzymasz się, aby później tańczyć ten taniec zwany życiem w swoim, indywidualnym rytmie.

WSPÓLNOTA

To takie ważne poczuć się częścią wspólnoty.
To takie ważne czuć się potrzebną, przyjętą i zaakceptowaną przez inne kobiety. To takie potrzebne, aby umieć odsunąć oceny i uprzedzenia i z ulgą doświadczyć, jak bardzo jesteśmy do siebie podobne.
Od lat tworzę bezpieczne przestrzenie dla kobiet, w których mogą doświadczać, jak wiele daje wspólne bycie.

ODPUSZCZENIE

Każde spotkanie fizyczne i online będzie w subtelny sposób zachęcało Cię do odpuszczenia i zdjęcia z siebie presji, która odbiera Ci radość z codzienności i bycia ze sobą i Twoimi bliskimi.
Poznasz konkretne narzędzia, które zostaną z Tobą na lata.

PRZYJĘCIE

Przestrzeń, do której Cię zapraszam przyjmie Cię ze wszystkim, co w sobie masz.
Po prostu. Bez gotowych rad, rozwiązań i obietnic. Po prostu zaakceptuje Ciebie taką, jaką jesteś.
To doświadczenie może przełożyć się na całe Twoje życie.

Jestem Emilia

Czuję się kobietą lasu i ambasadorką łagodności

Pomagam kobietom powrócić do wewnętrznej równowagi. Ufam, że każda z nas ma w sobie mądrość i siłę, aby wieść życie szczęśliwe i spełnione. Wiem, jak łatwo o tym zapomnieć. Depresja, chęć kontrolowania swojego życia, liczne kryzysy emocjonalne i lata poszukiwań zaprowadziły mnie do lasu. To tam odzyskałam spokój. Uświadomiłam sobie, że las jest przestrzenią, w której nie odczuwam braku. Stał się moim miejscem mocy.

Od 11 lat buduje bezpieczne przestrzenie dla kobiet, w których mogą poczuć się przyjęte i zaakceptowane takie, jakie są. Jestem trenerką wewnętrzną, coachem i pisarką. Obecnie w trakcie szkolenia na TRE providera, zaczynam także poszerzać swoje kompetencje w zakresie terapii tańcem i ruchem. Od wielu lat jestem aktywnie zaangażowana w społeczność Kobiet Zwołujących Kręgi, a jakości, których doświadczam w Kręgach, przenoszę na inne obszary mojego życia.

Jestem przekonana, że nawet wielkie zmiany możemy przeprowadzić w sposób łagodny i delikatny. Taka jest praca ze mną: wolna od oczekiwań i presji czasu, pełna akceptacji i ciekawości.

Jestem zwolenniczką środka, nie lubię skrajności, bo uważam, że kosztują nas zbyt wiele energii. Uczę jak ze spokojem i uważnością reagować na to, co przynosi każdy dzień. Mam dar wydobywania z drugiej kobiety tego, co w niej najpiękniejsze.

Prywatnie żona, mama, rolniczka i nieustająca poszukiwaczka sensu swojej obecności na Planecie Ziemia.

poznaj opinie

KOBIET, KTÓRE ZE MNĄ PRACUJĄ

Kiedy poznałam Emilię, byłam w trakcie leczenia depresji poporodowej. Na tamtym etapie życia najbardziej potrzebowałam odpoczynku, bycia bardziej przy sobie, zrozumienia, co się ze mną dzieje i poczucia przynależności do grupy.

Pracując z Emilką, dostałam konkretne narzędzia do pracy z sobą, do uziemiania się. Poczułam się bezpieczna i zaopiekowana, co pozwoliło mi się otworzyć. Dzięki temu mam lepszy kontakt z sobą, rozumiem lepiej swoje potrzeby, nauczyłam się słuchać innych, szanować ich granice, co pomaga mi w nauce szanowania swoich własnych.

Zaczęłam się więcej cieszyć, pozwalam sobie na przepływ emocji, szanuję je, polubiłam się trochę.

Emilia potrafi słuchać i widzi wiele rzeczy. Jestem po wielu terapiach i mam doświadczenie z różnymi terapeutami, ale Emilia potrafi wyłapać takie rzeczy, których wcześniej nikt nie wyłapywał.

Anna Krebok

Na kręgu spotkałam zupełnie nieznane mi kobiety. Nie wiedziałam nic o nich, nie wiedziałam, w jakim momencie życia się znajdują, nie wiedziałam, w jakim miejscu na ziemi siedzą. Nie wiem, czy mamy wspólnych znajomych i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek je zobaczę. I jakoś tak ciężko mi to nawet opisać, ale wyzwoliło to we mnie bardzo dużo zaufania do świata jako całości, poczułam jedność z tą planetą, na której żyjemy. Bardzo się otworzyłyśmy i było to takie otwarcie do w sumie przypadkowych kobiet i słuchanie też bardzo przypadkowych kobiet i historii. A jednak był w tym jakiś sens, jakiś wątek przewodni i jakaś całość. I pomyślałam, że to nie jest tak naprawdę ważne kto i co, i jak, że ta planeta i ogólnie kobiety mają niesamowitą energię, która nas jednoczy. Jesteśmy tak różne a jednak tak podobne. Czuję wdzięczność za te odkrycia, za czas spędzony razem, czuję jedność.

Wiktoria

Szukałam miejsca prawdziwego, realnego, autentycznego. Emilia od początku wydawała mi się szczera i autentyczna. Nie czułam fałszu, sztucznej sprzedaży, nagabywania i marketingu. Wiedziałam, że zawsze dostanę szczerą i pomocną odpowiedź. Praca jeden na jeden była dla mnie spełnieniem marzeń, jak wyjątkowy prezent od losu. 

Emilia pokazywała mi zupełnie inną perspektywę, zadawała pytania, których wcześniej nie słyszałam. Kierowała uwagę do środka,  pytała: jak się z tym czuje? Tworzyła przestrzeń całkowitej akceptacji i bezpieczeństwa. Miejsce, w którym tak dobrze się przebywa, odpoczywa, czuje zaopiekowanym. 

Pokazała mi nową jakość życia, bycia. Ta praca dała mi spojrzenie do wewnątrz, do środka. Odpowiedzi na wiele pytań, wiele rozwiązań. Poznałam siebie i inne wspaniałe kobiety. Zobaczyłam, jak to jest spędzać czas w babskim gronie, pełnym zaufania, szczerości i bliskości. 

Od początku naszej wspólnej pracy zmieniła się moja perspektywa na życie, na siebie, na innych ludzi. Dotarłam bliżej swojego źródła. Choć odkrywanie siebie często było zaskakujące i nie do końca przyjemne, było bardzo potrzebne. 

Polecam kontakt z Emilią kobietom, które chcą doświadczyć autentycznej i bezpiecznej bliskości z innymi kobietami, ich wsparcia, zrozumienia i akceptacji. Tak aby zaczęły w swoim życiu, najbliższym otoczeniu budować prawdziwe, wartościowe relacje z kobietami. Przez lata wmawiano nam, że kobiety umieją tylko ze sobą rywalizować. A my w to uwierzyłyśmy. Czas aby powrócić do wspólnoty, plemienia, poczucia przynależności i akceptacji. 

Pracę jeden na jeden polecam ze względu na indywidualne podejście do każdego człowieka, morze spokoju i akceptacji, autentycznej relacji. To tak, jakby dać objąć się bezpiecznym ramieniem i uzdrowić swoje rany. Nie znam lepszego miejsca, przestrzeni, aby to zrobić w pełni, bezpiecznie i w poczuciu całkowitej akceptacji.

Joanna Stasiak

Przed moim pierwszym przyjazdem do Kowalkowa byłam na ostrym zakręcie życiowym, z ostrymi poślizgami i ogromną niewiadomą, gdzie mnie to zaprowadzi i czy w ogóle z niego wyjdę. Nie umiałam prosić o pomoc i nawet przyznać się sama przed sobą, że jej potrzebuję. Niemoc i własna bezradność, niewiedza, były dla mnie ogromnym wstydem. Byłam totalnie zagubiona, bez kontaktu ze swoimi potrzebami, stale w pełnej gotowości do ucieczki.

Szukałam pomocy, ale tak dalece niezdefiniowanej, że żyłam w przekonaniu, że to ze mną coś jest nie tak i nie umiem funkcjonować w tym, w czym jestem.

Pracując z Emilką i przebywając w Jej przestrzeni czułam, jak odbudowuję się z ruin. Powoli docierałam do tego, co jest dla mnie ważne, to czego nie chcę, o czym pragnę. Zaczęłam rozpoznawać wszystkie cele i rozróżniać te, które były potrzebami innych ludzi, wymuszonymi na mnie, a te które były prawdziwie – moje. To był powrót do domu, do bezpieczeństwa, do zaufania sobie. Zbudowanie fundamentu, na którym mogłam postawić swoją nową rzeczywistość.

Emilia jest jedyną osoba, jaką znam, która daje 100% akceptacji, bez jakiekolwiek oceny. Ma ogromny dar empatii, ale jest on u niej cudownym narzędziem do zrozumienia i wskazania innych możliwości, innego patrzenia na siebie, po prostu z miłością. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jest jak przystań przy sztormie, w której można się schronić. Od razu wiedziałam, że mogę się przy niej otworzyć i powierzyć jej zdania, których sama bałam się usłyszeć. Rozmowa z nią daje dystans, do tego w czym jestem. Przy czym nie doradza, nie podaje gotowych rozwiązań, nie stawia siebie wyżej jako ta lepsza, wiedząca. Jest w tym pokora i ma ogromny szacunek do człowieka, ze wszystkim z czym jest. Jej oczy zawsze są na wysokości mojego spojrzenia. To bardzo subtelne prowadzenie. Kocham ją

Magdalena

Kiedy poznałam Emilkę, poszukiwałam w swoim życiu spełnienia i spokoju. Potrzebowałam towarzystwa kobiet i odzyskania kontaktu z naturą. Praca z Emilią dała mi poczucie, że bycie sobą jest najlepszą wartością, która mnie prowadzi do dziś. Teraz potrafię przyjmować swój smutek, towarzyszyć sobie i otwierać się na radość. Polecam pracę z Emilią, bo jest autentyczna, łagodna i daje przestrzeń do bycia sobą przy niej.

Aleksandra Mucha

Kiedy zapisałam się na pierwszy kurs u Emilki, byłam w poszukiwaniu, w niepokoju, miałam kłopoty zawodowe. Poszukiwałam wytchnienia i rozwiązania tego, co zaplątane w głowie. W trakcie wspólnej pracy dostałam bardzo dużo nowych spostrzeżeń, wiele ćwiczeń, które pokazały jak na dłoni, gdzie jestem. Dostałam dużo wsparcia, osobistego i grupowego. Od tamtego czasu w moim życiu zmieniło się bardzo dużo. Przede wszystkim mój sposób myślenia i radzenie sobie z kłopotami.

Emilia ma dużą przenikliwość, spokój, cierpliwość, podchodzi indywidualnie, ma dużą praktykę, a także pozostawia dużo przestrzeni i wyboru jak pracować, kiedy i gdzie.

opinia anonimowa

Dołączając do programu

OTRZYMUJESZ:

DWA ośmiogodzinne fizyczne warsztaty

W kameralnej, maksymalnie 12-osobowej grupie. Łącznie 16 godzin warsztatowych

OBIAD Z DESEREM I PRZEKĄSKI

Zapewnione w przerwach w trakcie fizycznych spotkań

Różnorodne metody pracy

Krąg, medytacja, wizualizacje, praca mentalna, praca z emocjami, taniec, wspólny śpiew

Praca na wszystkich poziomach

Mentalnym, emocjonalnym, cielesnym i duchowym

Praca indywidualna i z innymi

Pojedynczo, w parach i w podgrupach

PIĘĆ DWUGODZINNYCH SPOTKAŃ ONLINE

Zaplanowane na wtorki w godzinach 20.00-22.00

NAGRANIA KRĘGÓW WARSZTATOWYCH

Do których będziesz mogła wrócić lub odsłuchać – jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mogła być obecna

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ DZIELENIA

Kręgi dzielenia ze względu na bardzo intymną formę nie mogą być nagrane

STAŁY DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY

Z moją obecnością i aktywnością. Będziesz mogła zadawać pytania, dzielić się tym, jak pracują w Tobie poruszone wątki

2 NIESPODZIANKI

O których nie mogę jeszcze teraz napisać… Natomiast jestem przekonana, że będą one pięknie uzupełniać cały program

NASZA PODRÓŻ KROK PO KROKU

2 SPOTKANIA NA ŻYWO

Ceremonia Wspólnego Bycia
— POWITANIE

29 października

Nasze pierwsze spotkanie odbędzie się fizycznie w Kowalkowie. To dla mnie bardzo ważne, abyśmy mogły nawiązać więź, poznać się, pobyć ze sobą, zobaczyć nasze twarze, emocje, usłyszeć wspólny śmiech, płacz, zatańczyć.
W ten sposób zawiążemy Krąg, który przez kolejne siedem tygodni będzie pracował w nas i dla nas.

Ceremonia Domknięcia i otwarcia
na nowe — ZAKOŃCZENIE

10 grudnia

Na koniec ponownie spotkamy się w fizycznej przestrzeni, aby wspólnie celebrować domknięcie naszej wspólnej podróży i otworzyć się na nowe w nas.

5 SPOTKAŃ ONLINE

Krąg Dzielenia

15 listopada
29 listopada

Krąg dzielenia to dwugodzinne spotkanie online, w trakcie którego będziesz mogła podzielić się z innymi kobietami tym, co w Tobie obecne, żywe, pulsujące. Będziesz miała przestrzeń na bycie. Zostaniesz usłyszana.

Gwarantuje Ci, że to, co powiedzą inne kobiety, zacznie pracować z Tobą.

Krąg Warsztatowy

8 listopada
22 listopada
6 grudnia

Krąg warsztatowy to 2 godzinne warsztaty online, na których będziemy pracować z konkretnymi tematami:
· Rozpoznanie swoich zasobów;
· Przygotowanie spiżarni;
· Celebracja;

Kręgi warsztatowe będą nagrywane.

Kalendarz spotkań

Październik
29 października — Ceremonia Wspólnego Bycia – POWITANIE
Spotkanie na żywo, godz. 10.00-18.00 Dokładny adres: Kowalków Kolonia 41, 26-713 Kazanów
Listopad
8 listopada — Krąg Warsztatowy, godz. 20.00-22.00
Warsztat online: Rozpoznanie swoich zasobów

15 listopada — Krąg Dzielenia, godz. 20.00-22.00

22 listopada — Krąg Warsztatowy, godz. 20.00-22.00
Warsztat online: Przygotowanie wewnętrznej spizarni

29 listopada — Krąg Dzielenia, godz. 20.00-22.00
Grudzień
6 grudnia — Krąg Warsztatowy, godz. 20.00-22.00
Warsztat online: Celebracja życia

10 grudnia — Ceremonia Domknięcia i Otwarcia na nowe – ZAKOŃCZENIE
Spotkanie na żywo, godz. 10.00-18.00 Dokładny adres: Kowalków Kolonia 41, 26-713 Kazanów

Dlaczego warto przyjechać

DO KOWALKOWA?

Kowalków to taka przestrzeń, gdzie nic nie musisz, a wszystko możesz

Niezwykły las

Jest coś niesamowitego w tym lesie – często słyszę te słowa od kobiet, które zabieram na spacer lub leśne warsztaty. Mnie trudno to dostrzec. Ten las jest dla mnie jak przedłużenie mojego podwórka, spędzałam w nim sama wiele czasu już jako 5-letnia dziewczynka, gdy zbierałam ukochane poziomki. 

Jeśli poprosisz las odsłoni się przed Tobą, przyniesie wskazówki,
zabierze to, co już Ci nie służy. 

Zwykły dom

Ten dom sprawia, że te warsztaty są kameralne i intymne – Mój dom otwiera się przed Tobą. Zaprasza, abyś zdjęła płaszcz oczekiwań wobec siebie, usiadła na podłodze i po prostu odpoczęła. Ciepło kaflowego pieca i dźwięki trzaskającego drewna pomogą Ci się zrelaksować. Będzie swojsko, normalnie, bezpiecznie. 

Będziemy razem.

Wyjątkowe kobiety

Przyciągam na moje warsztaty niezwykłe kobiety.

Lubię tak sobie myśleć, choć w głębi serca wiem, że po prostu każda z nas taka jest. Potrzebujemy tylko odpowiedniej przestrzeni, aby móc się odsłonić i pokazać.

Zrobisz to w swoim tempie, z uszanowaniem własnych granic i potrzeb. Będzie normalnie, swojsko, na luzie, bez spiny i nadęcia.

Pyszne jedzenie

Celebracja życia w każdej minucie – do tego będę Cię zapraszać w trakcie pobytu w Kowalkowie. Każda chwila ma znaczenie – ta, gdy siedzimy w Kręgu i ta, gdy wspólnie jemy zupę i pijemy kawę. 

Jedzenie, którym będę Cię karmić wyrosło na tej ziemi, dbałam o nie własnymi rękami. Jest pełne miłości i szacunku. Uwzględnię Twoje potrzeby.

Wyjedziesz nakarmiona i wzmocniona także na poziomie fizycznym.

ZAPISZ SIĘ NA

LISTĘ ZAINTERESOWANYCH

Masz pytania?

POZNAJ ODPOWIEDZI

Spotkania odbywają się w Kowalkowie (30km od Radomia) w mojej osobistej przestrzeni mocy, której na przestrzeni ostatnich lat doświadczyło kilkaset kobiet.

Jeśli jedziesz autem, nawigacja bardzo dobrze prowadzi na miejsce. Jeśli poruszasz się komunikacją publiczną potrzebujesz dojechać do Radomia lub Kielc i stamtąd Cię odbierzemy.

Najważniejsze abyś zadbała o swój komfort: koc, ciepłe skarpetki, przydadzą się buty do chodzenia po lesie i błocie, warto zabrać kurtkę przeciwdeszczową.

Nie. W ramach ceny zapewniam pyszne, wegetariańskie jedzenie: obiad z deserem i przegryzki, ciepłe i zimne napoje w przerwach.

Podróż jest całością. Decydując się na udział w programie, deklarujesz wpłatę całej kwoty. Jeśli nie będziesz mogła być fizycznie istnieje możliwość, że na część spotkania połączymy się online.

Kręgi warsztatowe będą nagrywane i otrzymasz do nich stały dostęp. Kręgi dzielenia, ze względu na bardzo intymny charakter, nie są nagrywane.

W programie weźmie udział maksymalnie 15 kobiet.

Jeśli potrzebujesz rozłożyć płatność za program na raty skontaktuj się ze mną i znajdziemy optymalne rozwiązanie.  Napisz na adres: emilia@kobietalasu.pl

Stronę wykonała Gosia Góźdź my spot on

Scroll to Top