Zapraszam Cię

do Leśnej Wioski

To przestrzeń dla osób, które mają dość standardowych wakacji i chcą ten czas wykorzystać na lepsze poznanie siebie, swoich dzieci i pogłębienie kontaktu z Naturą. Na całe wakacje nasze gospodarstwo (Kowalków Kolonia 41 – 30 km od Radomia) zamienia się w tętniącą życiem osadę dla Małych i Dużych. Wspólne gotowanie, spanie na sianie, swobodna przestrzeń do zabawy i głębokich rozmów – właśnie to przyciąga osoby, które na nowo odkrywają prostotę życia.

POBYT W LEŚNEJ WIOSCE

JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
lesna-wioska-natura-12

potrzebujesz kontaktu z naturą

lesna-wioska-relacje-2

lubisz poznawać nowych ludzi

lesna-wioska-zabawa-7

wyznajesz zasadę, że nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie

lesna-wioska-ognisko

lubisz ogrzewać się przy ogniu

lesna-wioska-natura-10

chcesz pokazywać dzieciom, że życie może być proste

lesna-wioska-zabawa-1

wychowujesz swoje dzieci z szacunkiem i wierzysz, że kontakt z naturą i innymi dziećmi, to najlepsza inwestycja w przyszłość

lesna-wioska-jedzenie-1

doceniasz naturalne, gotowane z miłością jedzenie

lesna-wioska-jedzenie-3

chcesz aby w wakacje Twoje dzieci miały towarzystwo innych dzieci

lesna-wioska-jedzenie-12

lubisz jeść marchewki prosto z ziemi

lesna-wioska-natura-4

lubisz przestrzeń, las i łąkę

lesna-wioska-natura-7

cenisz czyste powietrze i brak cywilizacji wokoło

lesna-wioska-zabawa-5

nie przeszkadza Ci brak zasięgu

Przeczytaj opinie osób,

które odwiedziły Leśną Wioskę

Jakby czas się zatrzymał, jakby inna rzeczywistość nie istniała poza tu i teraz

Ania

Podobał mi się widok ze stodoły na las. Przypomniało mi się dzieciństwo spędzone na wsi u babci. Cenna była wymiana doświadczeń z innymi ojcami i matkami oraz obserwowanie dzieci starszych od mojej córki (mogłem zobaczyć co mnie czeka :).

Tomek

Na Leśnej Wiosce zrobiłam wiele rzeczy po raz pierwszy i to było cudowne! Moja córka mówi, że to najlepsze jej wakacje!

Kasia

Zapamiętam atmosferę pięknej stodoły w której jedliśmy kolację przy świecach i w której siedzieliśmy w czasie deszczu, wspólne posiłki przed domem, pyszne, zdrowe jedzenie, cukinię pieczoną przy ognisku, cykanie świerszczy wokół naszego namiotu, rozgwieżdżone niebo, jeża, którego przyłapałam obok toalety.

Ilona

Spędziłam w Leśnej Wiosce weekend wymagający, trudny i konfrontujący mnie z moimi własnymi oczekiwaniami, projekcjami i wyborami. Dowiedziałam się o sobie więcej niż mogłabym przypuszczać i zobaczyłam swoje dziecko w zupełnie nowych okolicznościach, z zupełnie nowej perspektywy.  Wróciłam inna. Emilko, dziękuję.

Ewa

Cudowny smak pierogów, domowego dżemu i cukiniowych placków! Zapamiętam twarze, rozmowy, wymianę myśli i inspiracji, różne drobne gesty i to cudowne poczucie, że jak będę się zajmować jednym dzieckiem i drugie będzie w jakiejś potrzebie to wokół są ludzie, którzy je wesprą w ten lub inny, ale z pewnością odpowiedni sposób! Bardzo się cieszę, że tam byliśmy!

Marysia

kto

za tym stoi?

Emilia

jestem mamą tego projektu

Powstał w moim sercu, wiedziałam doskonale czemu to robię i komu ma służyć, w chwilach gdy prawie nikt w to nie wierzył. Kto tu przyjedzie? Przecież tu nic nie ma - pytali sceptycznie znajomi i rodzina. Właśnie dlatego, że tu nic nie ma przyjadą - odpowiadałam. Jestem odpowiedzialna za promocje, kontakt z gośćmi, kwestie logistyczne, układanie menu, rozmieszczanie gości w namiotach, robienie zakupów, gotowanie, bycie z gośćmi i sprawdzanie, czy niczego im nie brakuje. Mam wielką frajdę z tej pracy, ubogaca mnie, doładowuje i daje poczucie spełnienia, że moje życie ma większy sens.

Michał

jest oparciem i skałą

Choć pochodzi z miasta, całe dzieciństwo spędzał na wsi u babci. Gdyby nie Jego tęsknota za ziemią i naturą nie wiadomo czy wrócilibyśmy na wieś. Odkąd pamiętam marzył o restauracji. Spełnia swoje marzenie dzięki gotowaniu w Leśnej Wiosce. Jest naszym głównym kucharzem i nieustannie powtarza, że widok dzieci, które ze smakiem jedzą to, co przygotował daje wielką satysfakcję. To Michał jest odpowiedzialny za wszelkie zmiany w przestrzeni, budowy, remonty. Ma jeszcze jedno kluczowe zadanie: gdy ja panikuję i zaczynam wątpić, jest oparciem i skałą - wiem, że razem wszystko przetrwały i zawodowo i prywatnie.

Antosia i Natalka

nasze córki

gdyby nie One nie byłoby Leśnej Wioski. To pragnienie zapewnienia im cudownych wakacji, kontaktu z innymi dziećmi i swobody sprawiło, że ta przestrzeń powstała. Gdy moja córka bardzo się na mnie zdenerwuje, mówi: nie kocham Cię wcale! No dobra, kocham Cię, ale tylko za to, że stworzyłaś Leśną Wioskę".

Babcia Celinka

najodważniejsza kobieta jaką znam

Gdy pierwszy raz powiedziałam Jej o Leśnej Wiosce, wiem, że nie spodobał jej się ten pomysł, a jednak powiedziała tylko jedno: rób, co chcesz, to wszystko jest dla Ciebie. I stanęła murem za moimi marzeniami. Od zawsze żyje na tej ziemi, zna ją jak nikt, kontakt z naturą i roślinami jest Jej wielką pasją. Jej perfekcjonizm, dokładność i szybkość działania wprawia w zakłopotanie. Wyznaje zasadę, że zawsze można zrobić to jeszcze lepiej. Oficjalnie ma 4 wnucząt, dzięki Leśnej Wiosce zyskała co najmniej kilkaset! Kto raz posmakuje Jej pączków lub pierogów zapamięta na zawsze.

leśna wioska

radość - zabawa - prostota

leśna wioska

bliskość - natura - relacje

leśna wioska

jedzenie - miłość - pasja

leśna wioska

przestrzeń - wolność -swojskość

leśna wioska

serdecznie zapraszamy
Scroll to Top