sesje indywidualne

Wewnętrzne Zanurzenie

Być może dużo już wiesz o sobie i mechanizmach, które kierują Twoim życiem. Przeczytałaś wiele książek, wzięłaś udział w licznych warsztatach i kursach. Za Tobą terapia, coaching, lata pracy własnej? 

Jesteś świadoma, jak wiele nauczyłaś się o sobie,  ile odkryłaś, ile uzdrowiłaś. A jednak wciąż coś Cię uwiera. Pojawiają się wewnętrzne pretensje do siebie samej: dlaczego znowu się czepiam? O co tak naprawdę mi chodzi? 

Może czujesz się zmęczona i przeciążona własnymi oczekiwaniami, celami i wygórowanymi planami?

od 10 lat uczę się i praktykuję podejście systemowe,

pomogę Ci spojrzeć na Twoje życie z lotu ptaka

krok 1

Impuls

Jesteś tu z jakiegoś powodu, coś nas do siebie przyciągnęło. Zaufaj tej sile, idź za impulsem. Na tym etapie nie trzeba analizować, nie masz nic do stracenia. Po prostu sprawdź. Potraktuj to z ciekawością. Zapisz się na bezpłatną sesje próbną.

krok 2

Decyzja

Po spotkaniu wstępnym będziesz miała czas na podjęcie decyzji. Głowa będzie analizować, podpowiadać za i przeciw. Jednak ja zachęcam Cię – połóż się (najlepiej na trawie), wsłuchaj się w swój oddech, poczuj ciało i zapytaj: czy to jest to, czego potrzebuje? Odpowiedź przyjdzie, a Ty będziesz wiedziała, co dalej.

krok 3

Proces

Rozpoczniemy wspólną przygodę. Jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną. Będę uważna, wniosę całe moje doświadczenie, wiedzę i kompetencję, abyś mogła dokonać zmian, których potrzebujesz w optymalnym dla siebie czasie. Czasem będziemy spacerować po lesie, a czasem intensywnie wspinać się na szczyt.

krok 4

Zmiana

Zaczniesz dostrzegać w sobie zmiany. Wyostrzysz w sobie pozycję obserwatora, która wesprze Cię w uważnym byciu i dostrzeganiu tego, co do tej pory było niezauważalne. Zajmiesz się tylko Sobą, a jednak zobaczysz, że zaczniesz inaczej patrzeć na swoich bliskich i otaczającą Cię rzeczywistość.

specjalizuję się w pracy z wewnętrznymi oczekiwaniami,

które zabierają radość z codzienności

Jeśli czujesz, że przytłaczają Cię oczekiwania wobec siebie samej, bliskich, rzeczywistości – to jesteś w dobrym miejscu.

Oczekiwania zabierają nam prawdziwe życie i utrudniają bycie w autentycznej relacji ze sobą i drugim człowiekiem.

Nauczę Cię, jak te oczekiwania obserwować, oswajać i puszczać wolno, żeby w większej lekkości cieszyć się życiem i byciem z bliskimi.

w ramach wspólnej pracy

otrzymasz

OBECNOŚĆ

Będę obok.
Obecna, czuła, z akceptacją i zaufaniem dla tego, co doświadczasz.
Z szacunkiem dla Twojej historii.

PYTANIA

Będę Ci zadawać pytania, pełne ciekawości.
Pytania, za którymi nie stoi żadna gotowa odpowiedź, tylko otwartość.

INFORMACJĘ ZWROTNĄ

Za każdym razem dam Ci uczciwy i szczery feedback. Niekoniecznie łatwy do przyjęcia, za to prowadzący do szerszej perspektywy.

KONKRETNE NARZĘDZIA

Dam Ci konkretne ćwiczenia i narzędzia do obserwacji siebie, zmiany swoich przekonań i poszerzania akceptacji.

Twoja

inwestycja

200 zł / 60 minut

Przeczytaj opinie kobiet,

które ze mną pracowały:

Cudowne chwile i cudowni ludzie. Kobieta lasu jest taka piękna i kobieca, że tylko patrzeć na nią i słuchać. Spędziłam naprawdę wspaniały weekend, to czego potrzebujesz w tej chwili, tam się znajdzie: pogłębisz się w siebie i poznasz tam siebie wraz z naturą, pysznym jedzeniem i fantastycznymi kobietami. To jest niesamowite doświadczenie i na pewno tam wrócę. Emilka, dziękuję Ci!

Katerina Lis

Kobieta Lasu... jest w każdej z nas. To, co wyczarowuje Emilia, płynie prosto z serca i kobiecej natury. To dlatego przekraczając umowne progi Kowalkowa, czujesz, że wróciłaś. Do siebie. Do miejsca, gdzie wszystko jest na miejscu. Gdzie czas nie ma znaczenia, zaś jedzenie odżywia i karmi. Ciało dostaje spokój i przestrzeń na czułość wobec siebie samej. Naturalnie zawiązuje się krąg kobiet, które są dla Ciebie wsparciem, kiedy potrzebujesz i lustrem, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Polecam każdej Kobiecie.

Ewa Rumieńczyk

Jeden weekend, jedna noc w stodole, na sianie, spacer do lasu, jedzenie pomidorów, trochę rozmów... wydawałoby się, że fajerwerków nie ma. No bo nie ma 🙂 To co jest? Przestrzeń do autentycznego bycia sobą i ze sobą nawzajem, odłączenia od szybkiego nurtu życia, a nawet ponudzenia się - co jest dobrem na wagę złota. Więc jeśli Twoja dusza szepcze Ci, że właśnie takich doznań potrzebuje, szukaj ich w Kowalkowie.

Aleksandra Janowska

Kowalków - wieś pod Radomiem. Niby "nic tam nie ma", ale to tylko pozory. Jest las, dom Emilki, do którego Nas zaprasza z miłością. To przestrzeń, której na co dzień nie mamy, Przestrzeń na bycie sobą, Przestrzeń na odpoczynek, rozmowy, spacery, poznawanie innych i przede wszystkim poznawanie siebie. Polecam!

Marta Sawicka

Polecam kontakt z Emilią kobietom, które chcą doświadczyć autentycznej i bezpiecznej bliskości z innymi kobietami, ich wsparcia, zrozumienia i akceptacji. Tak aby zaczęły w swoim życiu, najbliższym otoczeniu budować prawdziwe, wartościowe relacje z kobietami. Przez lata wmawiano nam, że kobiety umieją tylko ze sobą rywalizować. A my w to uwierzyłyśmy. Czas aby powrócić do wspólnoty, plemienia, poczucia przynależności i akceptacji. Pracę jeden na jeden polecam ze względu na indywidualne podejście do każdego człowieka, morze spokoju i akceptacji, autentycznej relacji. To tak, jakby dać objąć się bezpiecznym ramieniem i uzdrowić swoje rany. Nie znam lepszego miejsca, przestrzeni, aby to zrobić w pełni, bezpiecznie i w poczuciu całkowitej akceptacji.

Joanna Stasiak

Kiedy poznałam Emilkę, poszukiwałam w swoim życiu spełnienia i spokoju. Potrzebowałam towarzystwa kobiet i odzyskania kontaktu z naturą. Praca z Emilią dała mi poczucie, że bycie sobą jest najlepszą wartością, która mnie prowadzi do dziś. Teraz potrafię przyjmować swój smutek, towarzyszyć sobie i otwierać się na radość. Polecam pracę z Emilią, bo jest autentyczna, łagodna i daje przestrzeń do bycia sobą przy niej.

Aleksandra Mucha

Kiedy zapisałam się na pierwszy kurs u Emilki, byłam w poszukiwaniu, w niepokoju, miałam kłopoty zawodowe. Poszukiwałam wytchnienia i rozwiązania tego, co zaplątane w głowie. W trakcie wspólnej pracy dostałam bardzo dużo nowych spostrzeżeń, wiele ćwiczeń, które pokazały jak na dłoni, gdzie jestem. Dostałam dużo wsparcia, osobistego i grupowego. Od tamtego czasu w moim życiu zmieniło się bardzo dużo. Przede wszystkim mój sposób myślenia i radzenie sobie z kłopotami.

Emilia ma dużą przenikliwość, spokój, cierpliwość, podchodzi indywidualnie, ma dużą praktykę, a także pozostawia dużo przestrzeni i wyboru jak pracować, kiedy i gdzie.

opinia anonimowa

Pracując z Emilką i przebywając w Jej przestrzeni czułam, jak odbudowuję się z ruin. Powoli docierałam do tego, co jest dla mnie ważne, to czego nie chcę, o czym pragnę. Zaczęłam rozpoznawać wszystkie cele i rozróżniać te, które były potrzebami innych ludzi, wymuszonymi na mnie, a te które były prawdziwie – moje. To był powrót do domu, do bezpieczeństwa, do zaufania sobie. Zbudowanie fundamentu, na którym mogłam postawić swoją nową rzeczywistość. Emilia jest jedyną osoba, jaką znam, która daje 100% akceptacji, bez jakiekolwiek oceny. Ma ogromny dar empatii, ale jest on u niej cudownym narzędziem do zrozumienia i wskazania innych możliwości, innego patrzenia na siebie, po prostu z miłością. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Jest jak przystań przy sztormie, w której można się schronić. Od razu wiedziałam, że mogę się przy niej otworzyć i powierzyć jej zdania, których sama bałam się usłyszeć. Rozmowa z nią daje dystans, do tego w czym jestem. Przy czym nie doradza, nie podaje gotowych rozwiązań, nie stawia siebie wyżej jako ta lepsza, wiedząca. Jest w tym pokora i ma ogromny szacunek do człowieka, ze wszystkim z czym jest. Jej oczy zawsze są na wysokości mojego spojrzenia. To bardzo subtelne prowadzenie. Kocham ją

Magdalena

Na kręgu spotkałam zupełnie nieznane mi kobiety. Nie wiedziałam nic o nich, nie wiedziałam, w jakim momencie życia się znajdują, nie wiedziałam, w jakim miejscu na ziemi siedzą. Nie wiem, czy mamy wspólnych znajomych i nie wiem, czy jeszcze kiedykolwiek je zobaczę. I jakoś tak ciężko mi to nawet opisać, ale wyzwoliło to we mnie bardzo dużo zaufania do świata jako całości, poczułam jedność z tą planetą, na której żyjemy. Bardzo się otworzyłyśmy i było to takie otwarcie do w sumie przypadkowych kobiet i słuchanie też bardzo przypadkowych kobiet i historii. A jednak był w tym jakiś sens, jakiś wątek przewodni i jakaś całość. I pomyślałam, że to nie jest tak naprawdę ważne kto i co, i jak, że ta planeta i ogólnie kobiety mają niesamowitą energię, która nas jednoczy. Jesteśmy tak różne a jednak tak podobne. Czuję wdzięczność za te odkrycia, za czas spędzony razem, czuję jedność.

Wiktoria

Kiedy poznałam Emilię, byłam w trakcie leczenia depresji poporodowej. Na tamtym etapie życia najbardziej potrzebowałam odpoczynku, bycia bardziej przy sobie, zrozumienia, co się ze mną dzieje i poczucia przynależności do grupy. Pracując z Emilką, dostałam konkretne narzędzia do pracy z sobą, do uziemiania się. Poczułam się bezpieczna i zaopiekowana, co pozwoliło mi się otworzyć. Dzięki temu mam lepszy kontakt z sobą, rozumiem lepiej swoje potrzeby, nauczyłam się słuchać innych, szanować ich granice, co pomaga mi w nauce szanowania swoich własnych. Zaczęłam się więcej cieszyć, pozwalam sobie na przepływ emocji, szanuję je, polubiłam się trochę. Emilia potrafi słuchać i widzi wiele rzeczy. Jestem po wielu terapiach i mam doświadczenie z różnymi terapeutami, ale Emilia potrafi wyłapać takie rzeczy, których wcześniej nikt nie wyłapywał.

Anna Krebak

zapraszam cię do wspólnej pracy,

umów się na bezpłatną sesje próbną

Zapraszam Cię na bezpłatną 30-minutową rozmowę, w trakcie której będziemy mogły się poznać, pobyć ze sobą i poczuć, czy mamy w sobie gotowość, aby razem pracować.

Opowiem Ci jak wygląda praca ze mną, a przede wszystkim kontakt na żywo pomoże Ci poczuć sercem, głową i ciałem, czy praca ze mną jest tym, czego obecnie potrzebujesz.

W celu umówienia spotkania skorzystaj z kalendarza lub napisz wiadomość na adres: emilia@kobietalasu.pl

Scroll to Top