sesje indywidualne

Wewnętrzne Zanurzenie

Być może dużo już wiesz o sobie i mechanizmach, które kierują Twoim życiem. Przeczytałaś wiele książek, wzięłaś udział w licznych warsztatach i kursach. Za Tobą terapia, coaching, lata pracy własnej? 

Jesteś świadoma, jak wiele nauczyłaś się o sobie,  ile odkryłaś, ile uzdrowiłaś. A jednak wciąż coś Cię uwiera. Pojawiają się wewnętrzne pretensje do siebie samej: dlaczego znowu się czepiam? O co tak naprawdę mi chodzi? 

Może czujesz się zmęczona i przeciążona własnymi oczekiwaniami, celami i wygórowanymi planami?

od 10 lat uczę się i praktykuję podejście systemowe,

pomogę Ci spojrzeć na Twoje życie z lotu ptaka

krok 1

Impuls

Jesteś tu z jakiegoś powodu, coś nas do siebie przyciągnęło. Zaufaj tej sile, idź za impulsem. Na tym etapie nie trzeba analizować, nie masz nic do stracenia. Po prostu sprawdź. Potraktuj to z ciekawością. Zapisz się na bezpłatną sesje próbną.

krok 2

Decyzja

Po spotkaniu wstępnym będziesz miała czas na podjęcie decyzji. Głowa będzie analizować, podpowiadać za i przeciw. Jednak ja zachęcam Cię – połóż się (najlepiej na trawie), wsłuchaj się w swój oddech, poczuj ciało i zapytaj: czy to jest to, czego potrzebuje? Odpowiedź przyjdzie, a Ty będziesz wiedziała, co dalej.

krok 3

Proces

Rozpoczniemy wspólną przygodę. Jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną. Będę uważna, wniosę całe moje doświadczenie, wiedzę i kompetencję, abyś mogła dokonać zmian, których potrzebujesz w optymalnym dla siebie czasie. Czasem będziemy spacerować po lesie, a czasem intensywnie wspinać się na szczyt.

krok 4

Zmiana

Zaczniesz dostrzegać w sobie zmiany. Wyostrzysz w sobie pozycję obserwatora, która wesprze Cię w uważnym byciu i dostrzeganiu tego, co do tej pory było niezauważalne. Zajmiesz się tylko Sobą, a jednak zobaczysz, że zaczniesz inaczej patrzeć na swoich bliskich i otaczającą Cię rzeczywistość.

specjalizuję się w pracy z wewnętrznymi oczekiwaniami,

które zabierają radość z codzienności

Jeśli czujesz, że przytłaczają Cię oczekiwania wobec siebie samej, bliskich, rzeczywistości – to jesteś w dobrym miejscu.

Oczekiwania zabierają nam prawdziwe życie i utrudniają bycie w autentycznej relacji ze sobą i drugim człowiekiem.

Nauczę Cię, jak te oczekiwania obserwować, oswajać i puszczać wolno, żeby w większej lekkości cieszyć się życiem i byciem z bliskimi.

w ramach wspólnej pracy

otrzymasz

OBECNOŚĆ

Będę obok.
Obecna, czuła, z akceptacją i zaufaniem dla tego, co doświadczasz.
Z szacunkiem dla Twojej historii.

PYTANIA

Będę Ci zadawać pytania, pełne ciekawości.
Pytania, za którymi nie stoi żadna gotowa odpowiedź, tylko otwartość.

INFORMACJĘ ZWROTNĄ

Za każdym razem dam Ci uczciwy i szczery feedback. Niekoniecznie łatwy do przyjęcia, za to prowadzący do szerszej perspektywy.

KONKRETNE NARZĘDZIA

Dam Ci konkretne ćwiczenia i narzędzia do obserwacji siebie, zmiany swoich przekonań i poszerzania akceptacji.

Przeczytaj opinie kobiet,

które ze mną pracowały:

Cudowne chwile i cudowni ludzie. Kobieta lasu jest taka piękna i kobieca, że tylko patrzeć na nią i słuchać. Spędziłam naprawdę wspaniały weekend, to czego potrzebujesz w tej chwili, tam się znajdzie: pogłębisz się w siebie i poznasz tam siebie wraz z naturą, pysznym jedzeniem i fantastycznymi kobietami. To jest niesamowite doświadczenie i na pewno tam wrócę. Emilka, dziękuję Ci!

Katerina Lis

Kobieta Lasu... jest w każdej z nas. To, co wyczarowuje Emilia, płynie prosto z serca i kobiecej natury. To dlatego przekraczając umowne progi Kowalkowa, czujesz, że wróciłaś. Do siebie. Do miejsca, gdzie wszystko jest na miejscu. Gdzie czas nie ma znaczenia, zaś jedzenie odżywia i karmi. Ciało dostaje spokój i przestrzeń na czułość wobec siebie samej. Naturalnie zawiązuje się krąg kobiet, które są dla Ciebie wsparciem, kiedy potrzebujesz i lustrem, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

Polecam każdej Kobiecie.

Ewa Rumieńczyk

Jeden weekend, jedna noc w stodole, na sianie, spacer do lasu, jedzenie pomidorów, trochę rozmów... wydawałoby się, że fajerwerków nie ma. No bo nie ma 🙂 To co jest? Przestrzeń do autentycznego bycia sobą i ze sobą nawzajem, odłączenia od szybkiego nurtu życia, a nawet ponudzenia się - co jest dobrem na wagę złota. Więc jeśli Twoja dusza szepcze Ci, że właśnie takich doznań potrzebuje, szukaj ich w Kowalkowie.

Aleksandra Janowska

Kowalków - wieś pod Radomiem. Niby "nic tam nie ma", ale to tylko pozory. Jest las, dom Emilki, do którego Nas zaprasza z miłością. To przestrzeń, której na co dzień nie mamy, Przestrzeń na bycie sobą, Przestrzeń na odpoczynek, rozmowy, spacery, poznawanie innych i przede wszystkim poznawanie siebie. Polecam!

Marta Sawicka

zapraszam cię do wspólnej pracy,

umów się na bezpłatną sesje próbną

Zapraszam Cię na bezpłatną 30-minutową rozmowę, w trakcie której będziemy mogły się poznać, pobyć ze sobą i poczuć, czy mamy w sobie gotowość, aby razem pracować.

Opowiem Ci jak wygląda praca ze mną, a przede wszystkim kontakt na żywo pomoże Ci poczuć sercem, głową i ciałem, czy praca ze mną jest tym, czego obecnie potrzebujesz.

W celu umówienia spotkania skorzystaj z kalendarza lub napisz wiadomość na adres: emilia@kobietalasu.pl

Przewiń do góry