Oferta dla Mam

Prawdziwy nauczyciel idzie za uczniem a nie prowadzi go – to nadrzędna zasada, którą kieruję się zarówno w relacji z moimi córkami, jak i drugą kobietą.

Dlatego kiedy zaczniesz ze mną pracować nie dostaniesz gotowych rad i rozwiązań, które zmienią Twoje życie. Nie powiem ci co masz robić. Najpierw pomogę Ci zwolnić. Powiem: chodź posiedź ze mną na trawie, popatrz na słońce i opowiedz na spokojnie co się dzieje. A ja podzielę się z Tobą tym, co zobaczyłam.

I możesz się zastanawiać dlaczego to ma być cenne? Przecież możesz o to poprosić koleżankę. Moje spojrzenie jest cenne bo wykształciłam w sobie umiejętność szerokiego patrzenia z dystansem i bez emocji.

Co może się zadziać w wyniku wspólnych spotkań mailowych, telefonicznych lub osobistych?

Zwolnisz

W dzisiejszym świecie gdy wokoło słyszymy: więcej, szybciej, lepiej! Ode mnie usłyszysz: mniej, wolniej, prościej… Za każdym razem gdy przeczytam lub usłyszę Twoje zniecierpliwienie, uśmiechnę się do Ciebie, przytulę (przynajmniej w myślach) i zapytam: gdzie się tak śpieszysz? Co tak bardzo chcesz dogonić?

Przestaniesz się czuć oceniana

Doświadczysz bycia w relacji, w której nie ma oceny. Poczujesz się zaakceptowana taka jaka jesteś. To jest bardzo ważne, bo dopiero gdy poczujesz się tak wobec siebie będziesz mogła ruszyć dalej. To wcale nie jest takie oczywiste i wciąż budzi spore kontrowersje: bo zaakceptować siebie oznacza, że daje sobie prawo do błędów i wybaczam sobie.

Poznasz szerszą perspektywę

Opowiadasz mi o pewnym wycinku swojej rzeczywistości, a ja osadzam go w szerszym kontekście, mówię: ok. to ja Ci teraz powiem, co zobaczyłam. Możesz się z tym zgodzić lubi nie, w naszej współpracy nie chodzi o zgodność, chodzi o Ciebie i Twoje życie. Dlatego moja perspektywa ma za zadanie wybić Cię z rytmu, w którym jesteś i który zaczął Cię z jakiegoś powodu uwierać.

Zapraszam do współpracy:

  • DARMOWE INSPIRACJE: Na początek możesz zapisać się na listę stałych Czytelniczek i co tydzień dostawać osobisty list ode mnie. Kliknij TUTAJ.
  • POGOTOWIE DLA MAM: Skorzystaj z jednorazowej konsultacji, wszystkie szczegóły poznasz klikając TUTAJ
  • ROZWOJOWA KORESPONDENCJA: Chcesz dokładnie przyjrzeć się temu, co w Tobie siedzi? Zapraszam do regularnej współpracy. Szczegóły poznasz klikając TUTAJ.

Masz inną potrzebę? Napisz na adres: emilia@atrakcyjnamama.com 

Scroll to Top