A co u Was?

Kochani,

mało ostatnio piszę ponieważ jesteśmy na wsi u mojej mamy. Nasz plan dnia wygląda mniej więcej tak: 8 rano – wyjście na pole, 8 wieczorem – powrót z pola i coś tam pomiędzy:). Oddychamy prawdziwym powietrzem, spędzamy czas z kurami, krową, małymi pieskami i kotkami, siejemy warzywa, cieszymy się sobą – taka tam nasza codzienność.  Dlatego czasu na siedzenie przy komputerze jest naprawdę niewiele, a ten co mam wykorzystuję na pracę przy nowym Projekcie, który uruchamiamy wspólnie z M. Już niebawem się nim pochwalimy.

Pomyślałam, że brak nowych postów wynagrodzę Wam bardzo ważną dla mnie informacją (mam nadzieję, że Was też ucieszy:)). Otóż za kilka miesięcy ukaże się moja pierwsza książka o świadomym i pozytywnym macierzyństwie. Tak! Tak! Tak:))) Następnym razem opowiem Wam  więcej o tym, jak jedno z moich największych marzeń stało się rzeczywistością.

A w ogóle jak Wam się podoba odnowiona strona bloga? Zostajemy przy niej, czy wracamy do starego szablonu?;) Dobrej nocy!

E.

 

5 thoughts on “A co u Was?”

  1. Emilko, co za pytanie! Nowa wesola radosna odslona bloga górą! Doczekać się nie mogę zarówno informacji o nowym projekcie jak i książki 🙂

  2. Nowy look- super! Świeżego powietrza zazdroszczę i czekam z nieciepliwością na informacje na temat książki!!!

  3. A mnie bardziej podobał się dawny image bloga – bardzo się do niego przywiązałam, ale rozumiem potrzebę zmian i jeśli Ty się, Emilio ,w tej nowej odsłonie lespiej czujesz, to po prostu przyjmuję to. Zmiana szaty graficznej na pewno nie spowoduje, że będę zaglądać tu rzadziej :). Książki zazdroszczę – ale tak pozytywnie, tzn. motywujesz mnie do pisania swoich rzeczy i realizowania marzeń. Projektu też jestem ciekawa. Pozdrawiam majowo, słonecznie, zielono 🙂

    1. Trafiasz w sedno: ważne, abyśmy się wzajemnie motywowały do dalszych działań. One są bardzo potrzebne:). Pozdrawiam serdecznie:) A z nową odsłoną jeszcze nic nie wiadomo, wciąż szukam:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top